Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 09 марта 2025
02:49

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Я беру на себе відповідальність за події, які будуть відбуватись на Нікопольському заводі феросплавів — Юрій Єхануров

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, виконуючий обов’язки Прем’єр-міністра України Юрій Єхануров, під час візиту на ВАТ «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) 8 вересня заявив про свою особисту відповідальність за події, які будуть відбуватись на підприємстві. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у прес-службі дніпропетровської облдержадміністрації.

«В мене досить досвіду й волі для того, щоб виконати неухильно все, що записано в дорученні Президента України, що набуде чинності після того, як на рахунок Фонду держмайна України будуть зараховані акції», — підкреслив Юрій Єхануров.

Юрій Єхануров також повідомив, що представники обласної влади будуть брати участь у всіх подіях, що відбуваються навколо НЗФ. «Все буде зроблено відповідно до закону, шляхом участі сторін у переговірному процесі. Залучення будь-якими політичними силами працівників підприємства до конфлікту неприпустимо», — зазначив Юрій Єхануров.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Поліцейські Дніпра затримали 40-річну жінку за підозрою у крадіжці з торгівельного центру міста (21)

•  Перший низькопідлоговий трамвай Tatra з’явиться у Дніпрі не раніше грудня 2025 року (18)

•  Жителів Дніпра атакують зграї безпритульних собак. Що робити? (13)

•  На місці резонансної аварії у Дніпрі встановлять світлофор (10)

•  Сквер Прибережний руйнується на очах (10)

•  У Дніпрі підбили попередні підсумки опалювального сезону та назвали дати його завершення (10)

•  Швидко, зручно, безготівково. У Дніпрі запрацювала оплата проїзду в громадському транспорті через мобільний застосунок «єДніпро» (9)

•  Подарунок від Лейпцига: на маршрути Дніпра вийшли ще 5 сучасних трамвайних вагонів (7)

•  Історія Дніпра: 50 років тому почали будувати готель «Парус» (7)

•  У Дніпрі оберуть нового генерального підрядника з будівництва метро (6)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
лет со дня рождения известной писательницы Елены Андреевны Ган

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте