Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 24 февраля 2024
08:46

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Днепровский Дом искусств приглашает ярко отметить День волонтера

Днепровский Дом искусств приглашает ярко отметить День волонтера

Этот праздник в Украине отмечают сегодня, 5 декабря.

С самого начала Большой войны Дом искусств не только активно занимается волонтерством. Но и стал центром притяжения для многих творческих волонтеров, которые здесь открывали свои выставки, участвовали во многих творческих проектах.

В честь Дня волонтера Украины в Доме искусств (ул Философская, 23) сегодня, 5 декабря, устроят большой праздник (начало в 15-30).

Об этом подробней рассказала арт-директор Дома искусств Валентина Слобода:

«Шановні друзі!

Будемо раді вітати вас 5 грудня цього року о 15.30 на зустрічі з нагоди Міжнародного дня волонтера у Дніпровському Будинку мистецтв. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

У нашому рідному Дніпрі результативно діє чимало волонтерських організацій. Наш Будинок мистецтв, який уже на третій день війни став великим волонтерським центром, ЗАПРОШУЄ УСІХ, хто знаходив час і працював разом з нами, роблячи усе можливе, щоб волонтерську допомогу отримали військові частини, територіальна оборона, військові шпиталі та вимушені переселенці: вчителів і лікарів, студентів і митців, психологів і юристів, вихователів та інженерів, колег із закладів культури міста.

Плетіння маскувальних сіток, збір грошей на потреби ЗСУ, закупівля військової амуніції та автівок, формування аптечок для передової — це неповний перелік того, що роблять дніпровські волонтери. А ще ми з вами надійно тримаємо культурний фронт.

У день свята на вас чекають:

- експозиція, де представлені фотоколажі миттєвостей діяльності двох волонтерських центрів, що працювали у нашому закладі від 25 лютого до 1 жовтня 2022 року і може хтось із вас пізнає на фото себе,

- графічні портрети волонтерів, які під час їх роботи зробив художник Валентин Назаренко,

- виставку творчих робіт волонтерів «І маскуємо, і малюємо», присвячену Міжнародному дню волонтера. В експозиції представлено понад 80 творів, які надали одинадцять волонтерів, що у вільний від основної роботи час плетуть маскувальні сітки для наших військових,

- концерт-привітання волонтерам.

Дякуємо нашим воїнам, які нас захищають і кожного дня наближають нашу перемогу!

Шановні волонтери! Прийміть нашу подяку за усі ваші добрі справи, вашу підтримку, щирі та чуйні серця».

Фото – Дом искусств.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
13,5
млн грн финансовой помощи для полиции Горсовет выделил в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте