Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 13 червня 2025
05:34

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Скарби Дніпра

Щелепи мамонта, голова тура та безліч інших унікальних експонатів представлені на виставці “Скарби Дніпра”, що відкрилася сьогодні в Дніпропетровському акваріумі. Все це знахідки членів клубу підводного плавання “Дайвзона”. Останні кілька років любителі дайвінгу не лише пірнають, а й збирають з дна водоймищ свідоцтва життя минулих віків. Незвичайну експозицію підводники присвятили Всесвітньому дню води.

Кістки носорога шерстистого та зуби мамонта - тварин, які жили 11 тисяч років тому, – унікальні знахідки, такими може похвалитися далеко не кожен історичний музей. У членів клубу “Дайвзона” їх безліч, навіть не всі вдалося представити на цій виставці. Пірнають і дістають з дна водоймищ любителі підводного плавання все, що завгодно. Та головне, серед купи сміття, знайти справжню археологічну цінність.

Пірнають любителі дайвінгу де завгодно. А археологічні знахідки найчастіше виловлюють в Дніпрі та Самарі. Саме тут підводники знайшли безліч речей часів Великої Вітчизняної війни.

Знаходили підводники німі свідоцтва козацтва, російсько-турецької війни: кулі, ґудзики від обмундирування солдат. В колекції навіть пивна склянка першого пивоварного заводу Катеринослава. Проте перша знахідка, звичайно для членів клубу, була особливою.

Отже, членам клубу “Дайвзона” є чим пишатися. Хоча, вони скромно відмічають: грандіозних знахідок поки не було. І в той же час говорять, що експонати не порахувати десятками. Планують любителі дайвінгу створити власний музей, аби всі бажаючі могли подивитися, чим багаті наші річки.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (9)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (8)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (5)

•  Більшість працівників в Україні регулярно використовують ШІ в роботі (5)

•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (5)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (4)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (4)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
нових сучасних трисекційних трамваїв закупить Дніпро

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті