Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 06 липня 2025
06:04

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У вікнах Дніпровської міськради запалили свічки пам’яті

|«« «« »» »»|

25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у вікнах та холі міської ради Дніпра запалили близько 300 свічок. Так міська влада підтримала всеукраїнську акцію та вшанувала пам’ять постраждалих від голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Зокрема, цього дня по всій Україні о 16:00 пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочалася акція «Запали свічку пам'яті» на знак вшанування пам’яті загиблих під час голодоморів співвітчизників. Дніпро також долучився до всеукраїнської акції. Цього дня свічки запалюють у будинках та біля меморіалів.

«Дуже добре, що така акція в країні і нашому місті проводиться. Вона символізує пам’ять невинно загиблих людей під час голодоморів. Це страшне. Прийду додому і одразу теж виставлю у вікно свічку чи лампадку», - розповіла дніпрянка Марина.

Житель міста Геннадій теж щороку долучається до пам’ятної акції.

«На жаль, маємо таку трагічну сторінку в історії нашого народу. Нинішнє покоління пам’ятає про голодомори. Щойно буду вдома, теж одразу поставлю запалену свічку на підвіконня», - додав хлопець.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Замухрыж  (26.11.17 17:41): Идиоты, они что свет экономили или веерные отключения? В моём окне свет горел стабильно =) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі планують збудувати новий гігантський «Епіцентр» (12)

•  200-бальниця з Дніпра Іша Воронкіна мріє викладати українську (12)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (11)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (11)

•  На Дніпропетровщині надзвичайники зняли з дерева хлопця, який хотів врятувати кошеня (10)

•  Прокурори Дніпра передали до суду справу семи учасників організованої групи на чолі з депутатом міськради (9)

•  «Гудить так, що неможливо спати»: у Дніпрі мешканці приватного сектора скаржаться на вежу зв’язку (9)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (7)

•  У Дніпрі рятують сокола, який безстрашно атакував ворожий дрон (6)

•  Рибалите? Відійдіть від ЛЕП - це рятує життя (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті