Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
17:11

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У вікнах Дніпровської міськради запалили свічки пам’яті

|«« «« »» »»|

25 листопада, у День пам’яті жертв голодоморів, у вікнах та холі міської ради Дніпра запалили близько 300 свічок. Так міська влада підтримала всеукраїнську акцію та вшанувала пам’ять постраждалих від голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Зокрема, цього дня по всій Україні о 16:00 пройшла загальнонаціональна хвилина мовчання, після якої розпочалася акція «Запали свічку пам'яті» на знак вшанування пам’яті загиблих під час голодоморів співвітчизників. Дніпро також долучився до всеукраїнської акції. Цього дня свічки запалюють у будинках та біля меморіалів.

«Дуже добре, що така акція в країні і нашому місті проводиться. Вона символізує пам’ять невинно загиблих людей під час голодоморів. Це страшне. Прийду додому і одразу теж виставлю у вікно свічку чи лампадку», - розповіла дніпрянка Марина.

Житель міста Геннадій теж щороку долучається до пам’ятної акції.

«На жаль, маємо таку трагічну сторінку в історії нашого народу. Нинішнє покоління пам’ятає про голодомори. Щойно буду вдома, теж одразу поставлю запалену свічку на підвіконня», - додав хлопець.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Замухрыж  (26.11.17 17:41): Идиоты, они что свет экономили или веерные отключения? В моём окне свет горел стабильно =) Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (11)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
аварійних дитячих та тренажерних майданчиків планують відремонтувати у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті