Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 24 травня 2025
20:50

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Працівники УБОЗ та карного розшуку затримали підозрюваних у розстрілі кримінального «авторитета»

На Дніпропетровщині працівники УБОЗ та карного розшуку затримали підозрюваних у розстрілі кримінального «авторитета» з Кривого Рогу на прізвисько «Сквозняк». Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомили у прес-службі Головного управління з боротьби з організованою злочинністю МВС України 1 лютого.

Під час проведення оперативно-слідчих заходів щодо розкриття замовного вбивства мешканця Кривого Рогу Сергія Смирнова, 1976 р.н., раніше судимого, кримінальне прізвисько «Сквозняк», та завдання тяжких тілесних ушкоджень мешканці цього міста Б., 1983 р.н., що сталися наприкінці минулого року, співробітники УБОЗ та УКР УМВС України в Дніпропетровській області встановили, що до організації та вчинення злочину причетні: безробітний мешканець Кривого Рогу Г., 1975 р.н., відомий в кримінальному світі як «Кабан», та ще троє місцевих жителів.

Зокрема, встановлено, що торік у вересні «Кабан» запропонував своєму знайомому громадянину К. вбити чоловіка на ім`я Сергій. Мотив — неприязні взаємовідносини. До скоєння злочину К. залучив двох своїх приятелів, також безробітних, пообіцявши винагороду у 10 тисяч доларів США.

Цілий місяць зловмисники спостерігали за майбутньою жертвою. Тричі намагалися її вбити, втім цей намір не змогли довести до кінця за незалежних від них обставин.

10 грудня о 21.00 годині К. разом із двома спільниками на автомобілі ВАЗ-21011 під’їхали до будинку «Сквозняка» і влаштували засідку. За чотири години, коли той разом з подругою поверталися додому, «Сквозняка» розстріляли з автомата. Жінка отримала вогнепальне поранення стегна, на щастя — не смертельне. Пострілів не було чутно, оскільки зловмисники скористалися глушником, який потім відкрутили, а зброю сховали. Вранці наступної доби К., як і обіцяв, розрахувався з кілерами. Через два тижні організатор навмисного вбивства вже спілкувався з правоохоронцями: «Кабана» затримали в порядку ст.115 Кримінально-процесуального кодексу України. Центрально-міський районний суд Кривого Рогу обрав мірою запобіжного заходу арешт. У цей же день було заарештовано ще двох осіб, причетних до замовного вбивства.

Під час обшуку в помешканні громадянина К. було вилучено 2,6 тисячі доларів США, літературу з саморобного виготовлення глушників до зброї та інші речові докази у справі. У лісосмузі неподалік від автошляху „Кривий Ріг-Дніпропетровськ” слідчо-оперативна група знайшла і знаряддя вбивства — автомат „АКСУ-74” калібру 5,45 мм. Вилучену зброю направлено до обласного експертно-криміналістичного центру для дослідження та ідентифікації. Наразі тривають заходи щодо затримання останнього виконавця цього злочину.
Gorod.dp.ua на Facebook.


1  (04.02.08 11:34): ЛЮДИШЕК всё МеНьШе.. а ЦеНЫ на КвАрТиРы больше!!! ГДЕ ЛоГиКа????-)))), Відповісти | З цитатою
oh  (04.02.08 11:02): это ж как надо человека прессовать,что бы тот сам показал где автомат спрятал.без этого у него были шансы,а так только в доглий путь.не хочу его оправдывать,но совершать должностные пресутпления для того чтобы расскрыть другое преступление-это путь в никуда Відповісти | З цитатою
deivan  (03.02.08 14:39): привильно: АКС-74У, известный также как "ментовский", состоит на вооружении в МВД.
Удобство - со сложенным прикладом легко помещатся в спортивную сумку (порядка 50 см. длина получется)
Відповісти | З цитатою
ХЗ-2  (02.02.08 21:00): аффтамат калашникава супер убийственный :))))))))) Відповісти | З цитатою
Обыватель  (02.02.08 15:16): Вот если бы простого законопослушного жителя Кривого Рога по имени Сергей (без всяких кликух) на глазах у всех соседей расстреляли бы до смерти их рогатки, то никакой уголовный розыск, а тем более УБОП этим делом не стал бы заниматься. Смерть простого гражданина у нас правоохранителей мало интересует. Другое дело "авторитет". Тут надо и землю рыть, чтобы угодить криминальной власти, а то ведь и работу можно потерять. Відповісти | З цитатою
Игорь  (02.02.08 15:13): Дружинник, АКСУ-74 совершенно правильно, умник ты *** Відповісти | З цитатою
А просто так  (02.02.08 14:09): Клички \"героев\"-это же песня,почище Гёте и Шекспира.Не перевелись же на Украине герои.Слава Украине Відповісти | З цитатою
Дружинник  (02.02.08 13:17): Даже название автомата не могут правилно написать...((( Відповісти | З цитатою
св  (02.02.08 10:05): стало меньше преступников. И слава богу Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті