Дніпропетровським благодійним фондом «Віртус» у Дніпропетровську організовані обстеження на наявність антитіл до ВІЛ методом експрес-тестів, пройти які може будь-яка людина, котра вживає наркотики.
За словами директора БФ «Віртус» Ольги Біляєвої, із понеділка по п’ятницю у Дніпропетровську працюють 5 консультаційних пунктів: на вул. Фучика, Калиновій, Робочій, р-ні вул. Вітчизняної-Спартака та у сел. Мирному, де надається тестове та післятестове консультування та соціальний супровід до кабінету довіри для уточнення діагнозу.
З лютого 2008 року на базі БФ «Віртус» розпочнеться тестування захворювань, що передаються статевим шляхом, методом експрес-тесту. Працюватиме також мобільна амбулаторія, схему маршруту якої обіцяють оголосити додатково.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |
Тонкая рябина,
Низко наклоняясь
Головою к тыну?"!!! Відповісти | З цитатою