Комунальне підприємство «Дніпропетровські міські теплові мережі» пропонує всім заплатити борги за теплопостачання, не чекаючи нового року. Крім прохань, підприємство змушене користуватись й іншими заходами.
Зараз у триста двадцяти трьох будинках відключена гаряча вода. Але незабаром подібна доля може спіткати все місто, бо, як відзначив директор «Дніпропетровських міських теплових мереж», цього року комунальні підприємства, які залежать від надання лімітів газу, доведені майже до краху. Тринадцять мільйонів гривень збитків — це тільки за листопад та першу декаду грудня.
Гроші з’їла різниця між існуючими тарифами і реальною ціною на газ. А наступного року тисяча кубів газу вже коштуватимуть сто вісімдесят доларів. У цьому випадку поінформованість не значить врятування. Схема не дає можливості уникнути загрози.
Тарифи стоять на місці. Треба знову подати свої пропозиції з нового тарифу на теплопостачання для затвердження у міськраду, віддати розрахунки у відділ економики, а потім пройти процедуру складання регуляторного акту, яке триває майже три місяці. За цей час ціна обов«язково підскочить, і теплопостачальні підприємства знову будуть підраховувати свої збитки.
Менш за все це розуміє населення. За два місяці воно заборгувало вісімдесят три мільйони гривень. Між тим, державна компанія «Газ України» отримала від міністра палива та енергетики завдання : тим, хто не сплатив, — газ на другу декаду грудня не виділяти.
Непогано, коли б кожен будинок підписав договір з тепловими мережами, тоді була б плідна співпраця і менше боргів. Уже зроблені перші кроки. Зараз за кошти субвенції на житловому масиві «Тополя» теплові мережі спільно з водоканалом установлюють сто дев«яносто приладів з обліку опалювання, гарячої та холодної води. Потім пройде тендер на нові котельні, які повинні економити значнУ частину енергії.
Кажуть, що незабаром лічильники з’являться й на інших житлових масивах. Це у випадку більш-менш успішної роботи підприємства. А поки що теплові мережі зайняті тим, що умовляють боржників.
http://gorod.dp.ua/news/news.php?id=8209 я сам поставил отопление в прошлом году и действовал примерно в той же последовательноси. Відповісти | З цитатою
какие ещё 1400$ за оформление документов, я потратил в 2006 году 1200 грн. Відповісти | З цитатою
Згідно Постанови КМУ „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 р. N 572” від 24 січня 2006 р. N 45, зокрема п.2 затверджено „ПРАВИЛА користування приміщеннями житлових будинків”.
Згідно п. 2 цих правил, власники приміщень житлових будинків мають право на переобладнання і перепланування житлових і підсобних приміщень, балконів і лоджій за відповідними проектами без обмеження інтересів інших громадян, які проживають у будинку, з дозволу власника будинку (квартири) та органу місцевого самоврядування, виданого в установленому порядку. Тобто, керуючись цією нормою Ви маєте право відмовитись від централізлваного опалення і обладнати квартиру автономним опаленням.
Щодо заяви КМУ про заборону встановлення автономного опалення, то дійсно, така заява мала місце. Так, 06.11.2006р. віце-прим”єр-міністр В. Рибак (також він є міністром з питань будівництва, архітектури та Відповісти | З цитатою
В разі, якщо представник ЖЕКу не з’явиться потрібно скласти акт про неявку та самостійно складіть акт про відсутність води. Відповісти | З цитатою
зменшення розміру плати у разі:
надання послуг не в повному обсязі, відхилення їх кількісних та/або якісних показників від затверджених нормативів (норм) споживання;
усунення виконавцем виявлених недоліків у наданні послуг;
перевірку кількісних і якісних показників надання послуг (якість і тиск води, температура гарячої води, температура повітря у приміщеннях тощо);
ознайомлення з нормативно-правовими актами у сфері житлово-комунальних послуг;
звільнення від плати за послуги у разі їх ненадання та отримання компенсації за перевищення строків проведення аварійно-відбудовних робіт.
Для того, щоб засвідчити факт ненадання послуг, потрібно звернутися в ЖЕК з заявою про направлення представника для складання акт-претензії про відхилення від норм т Відповісти | З цитатою