За 8 місяців 2007 року до загальноосвітніх закладів Дніпропетровської області надійшло понад півмільйона примірників підручників га загальну суму більше 4 млн грн, усього на рік для придбання підручників для шкіл області з Державного бюджету виділено 8 млн 892,1 тис. грн. Про це стало відомо з інформації прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, яка посилається на Головне управління освіти і науки облдержадміністрації.
За оприлюдненими даними, наразі складним також залишається питання забезпечення транспортом для перевезення учнів та вчителів сільських районів, субвенція із спеціального фонду Державного бюджету на придбання шкільних автобусів для сільських загальноосвітніх шкіл запланована у сумі 5 млн 619,3 тис. грн.
Як зазначили в прес-службі, цього року у 22 сільських районах Дніпропетровської області встановлено 155 навчальних комп’ютерних комплексів.
Згідно з повідомленням прес-служби, виділення коштів з Держбюджету на комп'ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів сільських районів затверджено в сумі 6 млн 275,1 тис. грн, наразі фактично профінансовано трохи більше 4 млн грн.
У цілому, за 8 місяців поточного року з Державного бюджету на субвенції та централізовані видатки для освітньої галузі було виділено майже 53 млн грн, з яких освоєно 37 млн грн.
У нас другая проблема - нам (6 класс) выдали все учебники, теперь все учителя требуют носить их на каждый урок. НО, кроме учебников ученик (-цае) обязан (а) иметь при себе дополнительно: тетрадь, календарь природы, атлас по географии +контурные карты (география, история), сборник упражнений по математике, сборник упражнений по ин/языку, ну дневник, естественно, пару чистых тетрадей (клетка+линия), пенал, и еще что-то уже не упомню. Так вот, средний вес портфеля каждый будний день - около 8 (!!!!!) кГ.
В задаче спрашивается какова масса портфеля Министра Образования и Науки Украины С. Николаенко, на прямую линию к которому вчера было не дозвониться? И каков объем мозга учителей, которые строчат ядовитые замечания в дневник типа "нет запасной тетради", "не готов к уроку" и т.п. Відповісти | З цитатою
"в ы д е л е н о-о с в о е н о "?
Результативность в чем? Где ее показатели? Украинские (городские, сельские, брошенные, больные, т.е. НАШИ С ВАМИ)дети и внуки стали умнее? Здоровее? Развитее? У них появились новые перспективы? Возможности?
Пока нет ответов на эти вопросы, читаю
"в ы д е л е н о - у к р а д е н о "! Відповісти | З цитатою
http://www.newsru.ua/ukraine/19sep2007/dnepr.html Відповісти | З цитатою
Проблема в том, что преподавателя по каким то причинам может не устраивать учебник, который получила школьная библиотека и тогда родители рыскают в поисках нужного. Відповісти | З цитатою