Не позаздриш мешканцям більш ніж ста будинків по вулицях Леніногірській та Гвардійській, що в Ленінському районі Дніпропетровська. Все своє життя вони чекають на такий подарунок від місцевої влади, як централізований газопровід. Рік тому чиновники змилостивились і навіть провели труби, в яких до сьогоднішнього дня так і не має газу.
Газова епопея у мешканців двох вулиць на околиці Дніпропетровська розпочалась в листопаді позаминулого року. Тоді міська влада добре розщедрилась, вирішивши ліквідувати в мегаполісі останні пережитки довоєнного минулого і провести людям централізоване газопостачання.
Сказано — зроблено. Будівництво газопроводу тривало декілька місяців, і минулого січня яскраво-жовті труби були готові заповнитись блакитним паливом. Люди раділи. З ентузіазмом рили траншеї, підраховуючи, скільки ж можна заощадити, якщо щомісяця не купувати вугілля та газові балони. Але чиновники підрахували, що подарунок під ялинку мешканцям Леніногірської та Гівардійської виявився занадто витратним. Тож труби провели, а з газом вирішили зачекати ще півстоліття. Тепер люди зрозуміли: про їхні проблеми державні мужі забули.
Проблема витоку газу через негерметичність труб люди розуміють. Навіть готові провести ремонт за власні кошти. Прохання до влади одне: відкрити газовий вентиль. Та утворилось закляте коло: чиновники тільки вказують пальцями один на одного. І не перестають обіцяти.
Сергій постраждав від газового міражу більше за всіх. Коли труби підвели до його будинку (це було ще влітку) — постала дилема: хочеш газовий котел — розбирай стару піч. Сергій розлучався з піччю без жалю: до осені газовий механізм обіцяли запустити. Настала зима.
А от жителям двоповерхового будинку по Леніногірській, що теж ніколи не був підключений до газопостачання, ще складніше. Мешканці — переважно пенсіонери. Добру половину пенсії витрачають на вугілля, а здоров’я — на рубання дров. Бо ж обігріти весь будинок — заняття не з простих. Так закінчується перша серія чиновницького комедійного серіалу „Газ для народу“. Знятому нібито на початку двадцятого століття.
Соседи наши практикуют только газовые ёмкости разного обьёма стационарной установки. Частный сектор всегда ценился своей автономностью. И отвыкайте от слова газ- это будет дорого. Відповісти | З цитатою
- а кто, и за чей счет потом будет этому самому Сергею узаконивать перепланировку после демонтажа печки которая наверняка обозначена в папирах на власність??? А ?????????????????????????? Відповісти | З цитатою