Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
17:12

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

"Міськсвітло" впровадило сучасну систему керування зовнішнім освітленям районів міста

Управління і контроль за роботою зовнішнього освітлення Дніпропетровська ведеться з центральної диспетчерської КП „Міськсвітло”. Там з 1978 року працює пульт телемеханічного управління ТНО-1, за допомогою якого з використанням 50 телефонних транзитних ліній ведеться управління зовнішнім освітленням міста, зазначають на підприємстві.

У зв’язку з розповсюдженими останнім часом крадіжками телефонного кабелю інколи повністю переривається можливість управління зовнішнім освітленням. Через це КП „Міськсвітло” спільно з київським підприємством впровадило сучасну систему управління освітленням з використанням GSM каналу. З-поміж іншого нова система дозволяє знімати так звану телеметричну інформацію – показання електролічильників, напругу тощо, а також підвищувати якість роботи освітлення.

Наразі у диспетчерській службі працюють 12 контролюючих пунктів GSM, за допомогою яких комунальники управляють зовнішнім освітленням селищ Краснопілля та Таромське, Південного та Кайдацького мостів, житлових масивів Ігрень, Придніпровськ, Лівобережний, Комунар, Полтавське шосе. Підприємство продовжує впроваджувати такі пункти GSM, щоб повність відмовитися від телефонних транзитних пар та старого пульту управління.

Також в перспективі підприємство „Міськсвітло” планує створити інформаційну систему з нанесенням електромереж зовнішнього освітлення на карту міста. Це дозволить відображати інформацію щодо розташування того чи іншого пункту включення освітлення.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Ново  (12.01.10 11:00): пол-города вообще без освещения,зато в остальной половине через GSM свет включают и выключают. Відповісти | З цитатою
Темнота -друг молодежи  (12.01.10 00:05): Осталось доставить столбы,развести проводку,повесить светильники и решить кто за это платит, а потом к GSMу Відповісти | З цитатою
впечатлительный  (11.01.10 12:54): Круто!Космос! Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (11)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
373
ремонти у будинках ОСББ/ЖБК за 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті