Міський конкурс “Краще подвір”я-2006” буде продовжено до 20 червня. Раніше планувалося вибрати кращій двір Дніпропетровська вже у кінці травня. Але виявилося, що бажаючих прийняти у ньому участь дуже багато – кожного дня до міськвиконкому звертаються десятки мешканців з різних районів міста з проханням зарахувати до конкурсу адресу саме їх будинку.
Нагадаймо, що конкурс “Краще подвір”я - 2006” впроваджено за ініціативою міського голови Івана Куліченка. У ньому пропонується прийняти участь жителям усіх багатоповерхових будинків, які разом наводять порядок у своєму дворі, піклуються про чистоту та красу свого загального дому. За результатами конкурсу ініціативні об”єднання жителів отримають грошові премії.
Затверджено і склад комісії: головуючий – перший заступник міського голови Анатолій Крупський, далі заступник міського голови Олександр Баранник, начальник управління внутрішньої політики Сергій Квітка, голова міської громадської організації “Громадянська дія” Дмитро Скобліков. Також у комісію увійшли всі голови районних у місті рад і головний лікар міської санітарно-епідеміологічної станції Олександр Штепа.
Міська влада запрошує жителів всіх будинкових об”єднань зробити свій двір найгарнішим у Дніпропетровську і прийняти участь у конкурсі “Краще подвір”я - 2006”.
Положення про проведення міського конкурсу "Краще подвір'я – 2006"
1. Загальні положення
- Міський конкурс "Краще подвір'я – 2006" (далі – конкурс) спря- мований на реалізацію ініціатив жителів міста до вирішення проблем щодо підвищення рівня благоустрою подвір’їв, утримання будинків, під’їздів.
- Організаторами конкурсу є управління внутрішньої політики міської ради, управління житлового господарства міської ради, управління комунального господарства міської ради.
2. Мета конкурсу
- Розвиток і підтримка об'єднань жителів, що беруть участь у роботах з утримання будинків та експлуатації житлового фонду.
- Створення сприятливих умов для ініціативної діяльності жителів з упорядкування та утримання під'їздів, прибудинкових територій; для організації різних форм житлових об'єднань; для широкого інформування населення про кращий досвід реалізації ініціатив жителів на місцях.
3. Основні положення
- У конкурсі можуть брати участь жителі міста, що створили свої об'єднання в різних організаційних формах (органи самоорганізації населення, об'єднання співвласників багатоповерхових будинків, житлово-будівельний кооператив), і мають своїх представників (ініціативна група жителів, представник під'їзду - старший по під'їзду, представник будинку (будинків) - старший по будинку (будинкам).
- Заявки і матеріали для участі у конкурсі подаються до конкурсної комісії з визначення переможців міського конкурсу "Краще подвір'я – 2006" (далі – комісія).
- Переможці конкурсу визначаються найбільшою кількістю балів по сукупності показників, що включають:
- ініціативу жителів, їх об'єднання щодо практичного поліпшення збереження, утримання під'їзду, будинку і прибудинкових територій, у т.ч. стан під'їзду (під'їздів); упорядкування прибудинкових територій (лавок, урн, зелених насаджень та ін.); організація роботи з дітьми та молоддю для забезпечення збереження, утримання під'їзду, будинку і прибудинкових територій - до 30 балів;
- якісне поліпшення стану під'їзду, будинку і прибудинкових територій в результаті реалізації ініціативи жителів (у т.ч. участь у районних та міських конкурсах на кращий під'їзд, кращий будинок, кращий двір) - до 20 балів;
- практична участь більшості жителів під'їзду, будинку, групи будинків у реалізації ініціативи (участь кожних 10% жителів оцінюється в 1 бал), у т.ч. громадських робіт (суботників, недільників) із залученням не менше 30% жителів - до 10 балів;
- стійкість основних результатів реалізації ініціативи (тривале збереження і поліпшення технічного стану, впорядкування під'їзду, будинку, групи будинків і прибудинкових територій оцінюються за кожен рік в 1 бал, індивідуальне оформлення додатково оцінюється до 5 балів) - до 10 балів.
- визначення суспільного значення результатів реалізації ініціативи особисто жителями, засобами масової інформації, органами місцевого самоврядування (кожен факт суспільного значення ініціативи у вигляді офіційного рішення, публікації, передачі і тощо оцінюється в 1 бал) - до 5 балів.
- Підсумки підводяться на засіданні комісії, яка визначає переможців конкурсу.
- До рішення комісії про визначення переможців конкурсу додаються:
- протокол виїзного засідання комісії;
- пояснювальна записка з переліком і оцінкою сукупності показників практичної реалізації ініціативи переможців конкурсу;
- документи і матеріали про діяльність переможців конкурсу в реалізації своєї ініціативи по благоустрою і утриманню під'їзду, будинку (будинків), прибудинкових територій.
- Лауреати конкурсу нагороджуються відзнаками міського голови.
- Для переможців, які визначені комісією, встановлюються премії у грошовій формі:
- премія у номінації "Краща ініціатива об'єднання жителів під'їзду" – 1000 грн.;
- премія у номінації "Краща ініціатива об'єднання жителів будинку" – 5000 грн.;
- премія у номінації "Краща ініціатива об'єднання жителів групи будинків" – 10000 грн.
- Питання, які виникають під час проведення конкурсу, вирішуються на засіданнях комісії.
Бажаючі прийняти участь у конкурсі можуть звертатися за адресою: вулиця Міронова, 20 – приймальна громадської організації “Громадянська дія”, або за телефоном 744-58-90.