Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 13 января 2025
13:44

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Музей історії Дніпродзержинська провів презентацію проекту „Машина часу: on-line”

8 грудня музей історії Дніпродзержинська провів презентацію проекту „Машина часу: on-line”, який включає три напрямки: показ відеофільму про діяльність музею „В ореолі часу”, представлення нових фотолистівок „Кам’янське-Дніпродзержинськ” і художнього календаря „Кам’янське-Дніпродзержинськ — на перехресті сторіч”. Про це інформагентству „Придніпров’я” повідомила директор музею історії Дніпродзержинська Наталя Буланова.

„Назва презентації означає, що лише в музеї можна перенестися в іншу епоху, як на машині часу, і що ми працюємо завжди „на зв’язку” з городянами”, — повідомила Наталя Буланова.

Фотолистівки, представлені гостям презентації, містять унікальні знімки Кам’янського, як раніше називався Дніпродзержинськ, на початку 20 століття, а на зворотному боці – відображення тих же видів міста, але в сучасному вигляді. Календар із зображеннями старого Кам’янського і сучасного індустріального Дніпродзержинська, який одержав назву історично-краєзнавчого, видано вперше за всю історію міста за спонсорського сприяння місцевих підприємців. Участь у презентації проектів музею прийняли депутати міської ради, меценати, культурні діячі, краєзнавці та історики, представники громадськості міста.

Довідка: Перша експозиція Дніпродзержинського музею відкрилася 1 серпня 1931 року (це був Музей революції). У 1959 році рішенням Ради Міністрів УРСР у м. Дніпродзержинську відкрито державний музей історії міста. До 1936 року Дніпродзержинськ носив назву Кам’янське.
Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
54
долгожителя проживает в Днепропетровской области. 47 женщин и 7 мужчин, отметивших свое 100-летие.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте