Зміни в бюджеті Дніпропетровська — дві тисячі пять, доля землі під Озеркою, законне та незаконне будівництво, передача прав обласній раді на користування об’єктами спільної з містом власності та доля платного пляжу на Монастирському острові — це коло питань, які розглядались на черговій сесії Дніпропетровської міськради. Питання про комунальні тарифи та підготовку до зими депутати не обговорювали. Та все ж місту нікуди не дітись від перегляду тарифів на комунальні послуги. За словами міського голови Івана Куліченка, це доведеться зробити найближчим часом.
Сесію Дніпропетровської міськради пікетували жителі Дніпропетровська, чиї будинки та двори постраждали від будівельного буму, представники профспілки підприємців з Озерки та партійці різної масті, які напередодні виборів хочуть підвищити свій рейтинг за рахунок міських проблем.
Іван Іванович сказав, що депутати і самі, без партійних підказок мають намір почути людей та стати на їх сторону. Стосовно міського бюджету, то його переглянуто в сторону збільшення спеціального фонду, гроші з якого підуть на благоустрій, ремонт ліфтів та освітлення, а також на вивіз сміття. Ця проблема на сьогодні залишається найгострішою в міському господарстві.
Міськрада збільшила на мільйон гривень і відрахування на будівництво метрополітену, однак це крапля в морі, адже заявлена сума із держбюджету в двадцять п’ять мільйонів гривень поки ще під великим сунівом. Відносно виділення землі за адресою Шмідта два-три, тобто під майно комунального підприємства «Центральний ринок Озерка», то проти цього заперечували предствавники Дніпропетровського регіонального відділу Фонду держмайна.
У звязку з, м’яко кажучи, правовою невизначеністю ситуації. Не без заперечень з боку комуністів проголосували обранці горожан за передачу спільного з областю майна до управління облради. Це сто вісім об«єктів, які облрада відтепер матиме право не тільки здавати в оренду, але й продавати. Рішення про передачу торкається ще дев«ятнадцяти об«єктів, які раніше були спільною власністю міста та області і які незаконно продала облрада. Підприємці, що купили цю власність, зараз судяться з облрадою.