Чоловік і дружина займалися розмінуванням снарядів. Вилучені вибухонебезпечні предмети здавали як брухт. На цей раз не пощастило, снаряд вибухнув.
Чоловік отримав травми несумісні із життям. Жінка отримала опіки, травматичну ампутацію ноги в ділянці стегна, повідомила медик Світлана Зайчикова.
На місце виїхала бригада швидкої допомоги. Було дуже страшно і небезпечно надавати допомогу, оскільки по всьому двору було розкидано вибухонебезпечні предмети, кажуть медики. Ані ДСНС, ані військових і навіть очевидців на місці не було. Чекати не було часу, тому вирішили надавати медичну допомогу в таких умовах.
Після надання допомоги жінка була доставлена до приймального відділення Покровської лікарні з подальшою госпіталізацією до профільного закладу м. Запоріжжя.
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |