Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 27 травня 2025
21:47

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Випускника ДНУ Гончара номіновано на премію Вчитель року в Україні

Випускника ДНУ Гончара номіновано на премію Вчитель року в Україні

Випускник та аспірант ДНУ Євген Кравченко працює у нашому місті у Школі Супергероїв та викладає історію для наймолодших учнів.

У жовтні, в День вчителя в Україні буде оголошено підсумки Всеукраїнського конкурсу педагогів Global Teacher Prize Ukraine. Але вже зараз нам приємно відзначити, що одним із претендентів на цей титул та премію є наш земляк – Євген Кравченко.

Докладніше про цей конкурс та Євгенію Кравченко розповілавідома тележурналістка Наталія Мосейчук:

«Зараз більшість вітчизняних шкіл вже на канікулах. Вчителі переводять дух. Учні насолоджуються відпочинком наскільки це можливо в умовах війни.

А для організаторів Премії Global Teacher Prize Ukraine зараз найгарячіша пора. Триває відбір на Премію.

Я свій вибір вже зробила. Вже третій раз поспіль під час війни зробила з легким серцем і напрочуд швидко, не вагаючись. Бо точно знаю, що цей педагог вартує премії, а надто того, щоб про нього знала країна і світ.

Євген Кравченко працює у Школі Супергероїв у Дніпрі, де викладає історію у малих, яким зараз найскладніше. З онкодіагнозами. З туберкульозом. Для «соціальних» (ненавиджу це слово) дітей, які крім здоров‘я втратили або втрачають (бо батьків позбавляють батьківських прав) маму чи тата.

Він опинився біля тих, хто як ніколи потребує зараз вірного друга і мудрої підтримки. Його перший учень десятилітній Денис. Його життя вираховувалося вже днями. А він так мріяв дізнатися все про історію України та Єгипту. І Євген щодня розповідав йому про піраміди, єгипетських фараонів, українських козаків та їх гетьманів. Аж до останнього дня Дениса.

А потім були брати-п’ятикласники з Бахмута. Яких треба було вислухати та підтримати. Стати їм не лише наставником, а й другом. Дати відчуття безпеки.

Потім були неймовірні хлопці з інтернату для дітей з тяжкою інвалідністю, зайти до яких було важко навіть досвідченим педагогам. І це зробив Євген. І вони часто довго сперечалися про Будапештський Меморандум, Конституцію України, війну і мир.

Його найголовніша риса - милосердя.

І саме тому він беззаперечно і безапеляційно - мій Вибір Серцем. Свідками номінації стали маленькі учні пана Євгена з дніпровської фтізіатрії, колеги педагоги, лікарі. Номінація заслужена. Вітаю! Пишаюся, що вручила її особисто і так щемливо.

А в жовтні в День вчителя Global Teacher Prize Ukraine нагородить десятку найкращих педагогів країни і ім аплодуватиме країна. Заслужено».

Gorod.dp.ua на Facebook.
ФОТО:

   

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
60
аварійних ліфтів відремонтували у 2024 р.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті