Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 14 июня 2024
19:59

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

В Криворожском ботаническом саду цветет 215 сортов роз

|«« «« »» »»|

Коллекция роз Криворожского ботсада считается одной из самых лучших в стране.

Формированием коллекции и изучением этого прекрасного растения в Криворожском ботаническом саду Национальной академии наук Украины занимаются с 1988 года. За это время здесь сформировали уникальную коллекцию из 215 сортов, которые представляют 11 декоративных групп.

Сейчас эта коллекция радует взгляд всех посетителей, о чем в Криворожском ботсаду рассказали:

«Троянда – рослина, яка культивується людиною приблизно 5 тис. років і її батьківщиною (природний ареал шипшин) вважають географічний район, який охоплює Персію, Індокитай, Індію та країни Близького Сходу.

На береги Дніпра перші шипшини потрапили у період XIII-XV століть, найвірогідніше з Візантії. З XIX століття культура троянд в Україні набула значних масштабів.

У Криворізькому ботанічному саду НАН України вивчають культуру троянд в умовах Криворіжжя з 1988 року. На даний час колекція складається з 215 сортів, які представляють 11 декоративних груп.

Це чайно-гібридні троянди, які прикрасять будь-який букет, троянди флорибунда, поліантові та мініатюрні створені для декорування ландшафтів, грандіфлора та ремонтантні представляють старовинні троянди вирощувані для королівських садів, групи витких, паркових, кордес та шраб відзначаються ростом та силою, а англійські троянди, які створені вже наприкінці 20 століття, об’єднують в собі сучасну красу та чарівність старовинних сортів.

Зібрані в Саду сорти троянд різняться кольором та розмірами квітки, висотою і габітусом куща. В колекції Саду представлені сорти, як останніх років селекції – ‘Madam De Stail’ (Massad, 2009), ‘Aloha’ (Kordes, 2003), ‘Pegasus’ (Austin, 1995), так і старовинні троянди – ‘Felicite et Perpetue’ (Jacques, 1827), R. foetida persiana (Lemaire) Rehder (1837), ‘Marie Baumann’ (Baumann, 1863), ‘Ulrich Brunner Fils’ (Levet, 1881), ‘Frau Karl Druschki’ (Lambert, 1901), ‘Crimson Grandiflora’ (Ghys, 1911).

Від 2004 року колекція троянд є об’єктом національного надбання і в 2005-06 рр. на території Саду, окрім колекційної, закладено демонстраційну ділянку «Розарій», де шарм і привабливість Королеви квітів представлено найбільш вдало. Цвітіння троянд починається на початку літа, а завершується коли на осінню землю падають перші приморозки. Поспішайте помилуватися квітами і вдихнути трояндовий аромат, щоб отримати заряд бадьорості на все літо!».

Фото – Криворожский ботсад.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
154,5
млн грн горожанам на восстановление жилья, пострадавшего от ракетных обстрелов, выплатил Днепр в 2023 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте