Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Нд, 09 серпня 2026
06:49

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Пастор із Дніпропетровщини уник покарання за переправлення ухилянтів за кордон

Пастор із Дніпропетровщини уник покарання за переправлення ухилянтів за кордон

Пастору з Кривого Рогу Дніпропетровської області Петру Кіму винесли вирок за переправлення ухилянтів за кордон.

Про це йдеться у вироку суду на Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як зазначено у вироку суду, який винесли у листопаді 2023 року, уродженець Дніпропетровщини Петро Кім протягом 2022-2023 років організував схему з незаконного переправлення чоловіків призовного віку за кордон. Він надавав відомості до Державної служби України з етнополітики та свободи совісті про приналежність ухилянтів до релігійних громад як священнослужителів та дияконів. Таким чином переправив до Польщі щонайменше 10 чоловіків.

31-річний мешканець Кривого Рогу Петро Кім позиціонував себе як пастора та проповідника у трьох різних релігійних організаціях. У вироку суду вказано, що ухилянти виїздили за кордон як представники трьох релігійних громад: об’єднання «Дім Хліба» Християнських Євангельських церков у м. Кривий Ріг, релігійної громади Християнської Церкви Віри Євангельської «Небесний Дар», релігійної громади Християнської Церкви «Нове покоління» у м. Кам’янка-Дніпровська.

Протиправну діяльність Петра Кіма правоохоронці викрили у серпні 2023 року на Львівщині. Щодо Петра Кіма порушили кримінальну справу через незаконне переправлення чоловіків за кордон. Обвинувачений уклав угоду про визнання винуватості з прокурором.

Згідно бізнес-пошукової системи YouControl, Петро Кім є засновником та керівником благодійної організації «БФ Живи серцем», яку зареєстровано у Кривому Розі.

Справу розглянув суддя Роман Ясиновський, який визнав Петра Кіма винним у незаконному переправленні чоловіків за кордон та призначив йому п’ять років ув’язнення. Проте одразу звільнив від призначеного покарання, замінивши його на дворічний іспитовий термін.

На вирок ще можна подати апеляцію.


Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте також:

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (16)

•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (16)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (5)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років тому почали будувати «свічки» на Перемозі.

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті