Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 28 липня 2025
20:46

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

У мережах АЗС зросли ціни на автогаз

У мережах АЗС зросли ціни на автогаз
Фото: avtoblog.ua

Найбільше зростання вартості пального показала мережа АЗС Авіас, де газ здорожчав на 1,07 грн - до 25,77 грн.

За вихідні середня ціна на автогаз в Україні збільшились на 24 копійки - до 24,57 грн/л. Про це свідчать дані щоденного моніторингу роздрібного ринку Консалтингової групи А-95, пише Корреспондент.net.

Найбільше зростання вартості пального показала мережа АЗС Авіас, де газ здорожчав на 1,07 грн - до 25,77 грн.

У мережі ОККО цей вид пального здорожчав на 20 копійок - до 25,19 грн/л. На АЗС KLO та U.GO ціни на автогаз становили 24,64 грн (+15 копійок) та 24,19 грн (+25 копійок) відповідно.

Нагадаємо, протягом серпня роздрібні ціни на бензин та дизельне пальне в Україні піднялися приблизно на 10%.

Gorod.dp.ua на Facebook.


ну наконец-то!  (12.09.23 00:45): А то мы уже заждались! вон в соседней теме рассказывают про рост ВВП в стране, которая менее чем на половину свои потребности покрывает. Феномен прямо, а не страна. Если бы таких правителей в США, то США стало бы галактической супер-державой, но с правителями повезло нам, а не США, так что США пусть завидует! Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (14)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (11)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  У Дніпрі жорстоко вбили вісьмох цуценят: що кажуть у поліції (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті