Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
ср, 16 апреля 2025
19:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Юные днепровские художники стали победителями международного конкурса рисунков

|«« «« »» »»|

Подведены итоги Международного онлайн-конкурса рисунков «Украина, Победа, Дети. Победа глазами детей».

В этом международном конкурсе активное участие приняли юные художники из Днепра. И сразу несколько из них стали победителями и призерами конкурса в своих возрастных категориях.

Об этом со ссылкой на организаторов конкурса рассказала педагог, руководитель cтудии художественного творчества Татьяна Охрименко:

«Оголошуємо переможців Другого туру Міжнародного онлайн-конкурсу дитячого малюнка «Україна. Перемога. Діти. Україна Без Меж».

У віковій категорії 4–7 років перемогу здобули:
1 місце – Олександра Ігнатьєва, м. Дніпро, 7 років.
2 місце – Ніка Стрілецька, м. Дніпро, 7 років.
3 місце – Максим Будзівула, м. Золочів (Львівська обл.), 7 років.

В номінації «Глядацькі симпатії» переможцями стали:
Катерина Акулова, м. Дніпро, 5 років.
Аліса Завалецька, м. Дніпро, 4 роки
Ольга Пьосова, м. Дніпро, 7 років

У віковій категорії 8–12 років перемогу здобули:
1 місце – Артем Чалий, м. Дніпро, 11 років.
2 місце – Анна Самохіна, м. Дніпро, 10 років.
3 місце – Микита Чалий, м. Дніпро, 8 років.

В номінації «Глядацькі симпатії» переможцями стали:
Варвара Пантус, м. Дніпро, 11 років
Софія Яшина, м. Дніпро, 9 років
Поліна Просянок, м. Волноваха, 9 років».

Кроме этого, юная днепровская художница Ника Стрелецкая получила Гран-при Международного детского фестиваля, проходившего в городе Варна (Болгария).

Иллюстрации со страницы Татьяны Охрименко

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Розширення вулиць не допоможе: Щоб вирішити проблему з заторами в Дніпрі, потрібно будувати нові дороги і мости (18)

•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (16)

•  Скільки живуть дерева і які варто висаджувати у Дніпрі (8)

•  Без заторів і зупинок: що таке «зелена хвиля» та де вона діє у Дніпрі (8)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (8)

•  У Дніпрі викривач суддівської корупції не лише втратив адвокатське свідоцтво, а й сам став підозрюваним (6)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (5)

•  У Дніпрі 15-річний хлопець їздив по місту порушуючи ПДР, загрожуючи пішоходам наїздом автівки (5)

•  Контейнери не витримують: у Дніпрі зафіксували нові випадки недбалого поводження з відходами (5)

•  Зеленський підписав «скандальний» закон про добросовісного набувача: що змінилося і що кажуть критики (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
70
лет Приднепровской ТЭС

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте