Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вт, 22 апреля 2025
13:13

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Planetarium Noosphere відкриває свої двері для всіх охочих

Planetarium Noosphere відкриває свої двері для всіх охочих

Кожній людині зараз необхідна емоційна підтримка та можливість відволіктись. Саме тому Planetarium Noosphere відкриває свої двері для всіх бажаючих!

З 15 квітня кожну п’ятницю, суботу та неділю всі охочі можуть відвідати 2-годинну програму та поринути у космічну пригоду, яка неодмінно позитивно вплине на настрій!

А в інші дні Planetarium Noosphere продовжує безкоштовно приймати тих, хто покинув свої домівки та вимушено переїхав до м. Дніпро! З 14 березня до нас завітали понад 1000 гостей, з них майже 400 — діти.

Придбати квитки можливо, як і раніше, на нашому сайті. Для цього необхідно обрати доступні дату та час і натиснути кнопку «придбати квитки». Після вибору місць і оплати, на Вашу електронну пошту надійдуть квитки.

Ми зробимо все можливе, щоб наповнити серця радістю та вселити надію на краще! Все буде Україна!

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Укрпошта» торгуватиме ковбасою: у держкомпанії анонсували «революційну» послугу (19)

•  Україна перейде на номінальну напругу відповідно до євростандарту (16)

•  У Дніпрі на прохання містян перенесуть одну з зупинок найпопулярнішого трамвайного маршруту №1 (11)

•  Дніпро отримав 100 каналізаційних люків від Уряду Японії у рамках програми екстреного відновлення (10)

•  Дніпровський силач-рекордсмен дав інтерв'ю для Книги рекордів Гіннеса (6)

•  У Дніпрі продається Мадонна з айфоном (6)

•  Рекордний курс: євро подорожчав. Чи зміняться ціни на продукти та послуги – розказав експерт з Дніпра Володимир Косюга (4)

•  У Дніпрі планують створити Парк мініатюр (4)

•  На Днепропетровщине браконьєр чотирма сітками виловив біля 50 кг риби (4)

•  У Кам’янському BMW після зіткнення з Mazda вилетів на узбіччя та зніс електроопору: відео моменту ДТП (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте