Безперервно, 24 години на добу, підприємство Каметсталь у Кам'янському працює в умовах воєнного стану в країні. І поки металурги ллють сталь, електрогазозварники працюють над залізними «іжачками».
Міцні та надійні їжаки, виготовлені з прокату Каметсталі - на совість та суперефективні проти ворожої бронетехніки, повідомляє підприємство на своїй сторінці в соцмережі.
З першого дня російської агресії Каметсталь передала 609 протитанкових їжаків для захисту міста. Тобто, щодоби у середньому на блокпостах з’являється 50 нових колючих «звірів» виробництва Каметсталі.
Також співробітниками підприємства виготовлено 500 шипів беззварних, 350 зварних та 5 ланцюгів із шипами для зупинки колісної техніки. Виробництво триває. а!
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |