Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 28 червня 2025
11:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Дніпровські надзвичайники разом з представниками ЗМІ перевірили дитячи садочки на дотримання пожежної безпеки

|«« «« »» »»|

Сьогодні співробітники 18-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області завітали до двох дошкільних навчальних закладів в обласному центрі.

Позапланова перевірка була проведена в дитячому садочку №261 на вулиці Богдана Хмельницького та №265 на Петра Калнишевського.

Перш за все, фахівці ДСНС перевірили наявність та справність первинних засобів пожежогасіння та стан утримання евакуаційних шляхів і виходів.

Варто зазначити, що будівництво приміщень дитячих садків припадає на 1960-ті роки, тому майже в кожному закладі є порушення зі шляхами евакуації.

Під час перевірки дитячого садочка №265 «Віні-Пух» надзвичайники виявили критичні недоліки, які можуть призвести до масштабної трагедії, а саме щільно захаращені горючими матеріалами коридори та евакуаційні виходи, неукомплектованість в достатній кількості вогнегасниками. Заклад, в якому щодня перебуває близько 90 діточок, не обладнаний пожежною сигналізацією.

Gorod.dp.ua на Facebook.


да...  (18.12.19 19:36): больше всего умиляет "проезды узкие для спасательной техники". Так вы у себя в архивах поройтесь: кто из ваших подписывал разрешение под проектом детсада, кто подписывал введение в эксплуатацию. Чего вы к директору садика прицепились? - на что он/она могут повлиять? Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (12)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (7)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (4)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (4)

•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (4)

•  У Дніпрі яскраво відзначать 128-у річницю міського трамвая (4)

•  У Дніпрі за 1,2 млн грн продають руїни під виглядом торгівельного комплексу (3)

•  У Дніпрі на Великій Діївській зіткнулись ВАЗ та мотоцикліст: водій двоколісного в лікарні (відео моменту) (3)

•  Середня зарплата в Україні зросла: Дніпро у п'ятірці лідерів (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті