Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 07 червня 2025
05:30

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Комунальники Дніпра звільнили мешканців однієї з багатоповерхівок ж/м Червоний Камінь від сміттєвого смороду

|«« «« »» »»|

8 серпня комунальники звільнили мешканців багатоповерхівки по вул. Велика Діївська, 4, що на ж/м Червоний Камінь, від сміттєвого пекла. Трикімнатна квартира на першому поверсі будинку була вщент заповнена усіляким непотребом, що десятиліттями накопичувала жінка, яка там мешкає.

Комунальні служби від самого ранку очищують квартиру від непотребу. Більшу частину вже прибрали.

За попередніми даними, загалом мають вивезти до дев’яти вантажних машин.

Сусіди довгий час самостійно намагалися боротися із антисанітарією і неприємним запахом, але марно – звернулися по допомогу до міської влади.

За словами заступника міського голови Михайла Лисенка, така ситуація вимагала негайних дій.

«Квартира – неприватизована, а отже є комунальною власністю міста. Вирішено звільнити мешканців будинку від сміттєвого пекла, від якого вони потерпали роками. Комунальники працюватимуть до вечора - поки повністю не очистять трикімнатну квартиру, яка з підлоги до стелі цілком забита сміттям. Після цього там проведемо дератизацію», - сказав посадовець.
Він також зазначив, - жінка мала величезні борги за комунальні послуги, які ніколи не оплачувала. Розглядатиметься можливість через суд переселити її у менше житло.

Загалом міській владі відомо про 19 мешканців, які у своїх квартирах збирають великі купи сміття. Раз на рік комунальники там проводять подібні санітарні чистки.

«Зазвичай такі люди мають психічні розлади. Загалом, щоб юридично вирішувати подібні проблемні ситуації й інші мешканці будинку не страждали роками, необхідно урегулювання на законодавчому рівні», - додав Михайло Лисенко.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Чиновнег  (09.08.19 11:17): Усьо, тьотя, жыви типерь пад мастом! Відповісти | З цитатою
ахах  (09.08.19 08:25): Обычно такие не болеют и живут долго, и это повод задуматься о пользе чистоты. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
соседи хламыги  (08.08.19 23:47): А если квартира хламыжников приватизирована, куда обращаться? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Мишамаладец!  (08.08.19 22:56): Что бы Красный Камень делал без Михаила, реально привел район а порядок...респект и все такое...

p.s и пофиг жителям КМ распилы по мосту\трамваям и.т.д.
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (14)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (9)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (6)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)

•  У Дніпрі засуджена ексочільниця МСЕК працевлаштувалась у госпіталі ветеранів війни (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
1 689 000
євро вартість одного сучасного трамвая

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті