Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пт, 25 липня 2025
17:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські ювенальної превенції Дніпропетровщини відпрацювали взаємодію з психологами та соцпрацівниками

Поліцейські ювенальної превенції Дніпропетровщини відпрацювали взаємодію з психологами та соцпрацівниками

Для захисту прав дітей поліцейські ювенальної превенції Дніпропетровщини відпрацювали взаємодію з психологами та соціальними працівниками.

«Спільно ми будемо аналізувати кожен випадок, що стався з дитиною, та вживати повний комплекс заходів. Тільки так ми зможемо захистити права неповнолітнього» - розповіла начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП в Дніпропетровській області Ганна Карпеченкова.
Тренінг із захисту прав дітей відбувся 26 вересня. Серед його учасників, крім поліцейських ювенальної превенції Дніпропетровщини, були присутні шкільні та практикуючі психологи, представники центрів соціальних служб для сім’ї та молоді.

Члени міжвідомчої команди вивчили особливості опитування дітей, що стали свідками або жертвами насильства, або самі вчинили насильство, розробили алгоритм спільних дій.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Виктория  (23.07.22 17:30): Мени нада ваша помощь Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (12)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (11)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (10)

•  Про роботу автобусів №6К та №9К (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (6)

•  У Дніпрі стартували рейди з виявлення машин-порушників (4)

•  Як кактус зі смітника став символом затишку цілого двору в Дніпрі (4)

•  Припарковані автівки без номерних знаків дозволено переміщати на відведені майданчики (4)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (4)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Свято-Успенському собору

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті