Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 18 травня 2024
04:58

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Прості правила, що рятують життя: як користуватися газовими приладами

Прості правила, що рятують життя: як користуватися газовими приладами
За останні роки кількість нещасних випадків, пов’язаних з використанням газу у побуті, суттєво знизилася. Щоб зберегти позитивну тенденцію у 2016-му, важливо забезпечити дотримання правил користування газовими приладами.

Як запобігти трагедій і зробити використання газу безпечним, розповіли в управлінні цивільного захисту облдержадміністрації.

Природний газ використовується для роботи багатьох побутових приладів. Однак порушення правил їх експлуатації може стати причиною нещасних випадків. Лише у минулому році на Дніпропетровщині їх сталося 16.

«Питання використання газу в побуті стоїть дуже гостро. Лише дотримання правил використання газових приладів збереже ваше життя», - звернувся до жителів Дніпропетровщини начальник управління цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Коваленко.

Очільник управління додав, що попередити нещасні випадки допоможуть прості рекомендації.

  1. Своєчасно проводьте технічне обслуговування газових приладів. Перевіряти стан газових плит потрібно раз на 3 роки. Всі інші прилади: газові котли, обігрівачі тощо – щороку. Перевірки можуть проводити лише спеціалісти газового господарства.
  2. Звертайте увагу на колір полум’я під час горіння газу. Він має бути виключно блакитно-фіолетовим.
  3. Правильно обирайте нову техніку. Купуючи газову плиту, слід звертати увагу на ребра конфорок. Найбезпечнішими вважаються моделі з високими ребрами. Тільки на них можна розміщувати посуд із широким дном.
  4. Регулярно провітрюйте приміщення, слідкуйте за станом вентиляції. Використовувати газові прилади можна виключно у приміщеннях із справними вентиляційними каналами. Під час приготування їжі рекомендується відчиняти кватирки. Постійне надходження свіжого повітря попередить отруєння чадним газом.
  5. Встановлюйте інноваційні датчики-сигналізатори.

Гарантувати високий рівень безпеки покликані сучасні прилади. Датчики-сигналізатори витоку газу контролюють вміст побутового газу в приміщенні, концентрацію метану і наявність чадного газу в повітрі. У разі небезпеки подається гучний сигнал тривоги. Деякі датчики здатні передавати таку інформацію на мобільний телефон. Придбати сучасні прилади можна у спеціалізованих магазинах.

Якщо уникнути нещасного випадку не вдалося, телефонуйте до однієї із служб: пожежна – 101, поліція – 102, швидка медична допомога – 103, газова – 104. Спеціалісти зв’яжуться між собою і прибудуть за вказаною адресою.

Gorod.dp.ua на Facebook.


мурашка  (19.03.16 14:40): За последние годы количество несчастных случаев, связанных с использованием газа в быту, существенно снизилось. Чтобы сохранить положительную тенденцию в 2016-м, мы решили сделать газ по 10 грн/м3. Нет газа-нет проблем. Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Ю  (18.03.16 19:02): Хорошая информация про датчики сигнализатора утечки газа Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
ЧёрнаЯ ж ОПА  (18.03.16 17:41): Главное, не направлять газовый прибор в сторону ковбоя Мальборо.. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років палацу культури «Шинник»

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті