Нд, 19 травня 2024
08:27

Дніпропетровський спортсмен став чемпіоном України з судомодельного спорту

|«« «« »» »»|

У Києві відбувся відкритий чемпіонат України з судомодельного спорту серед швидкісних радіокерованих моделей човнів секції «FSR» (мотори внутрішнього згоряння). У ньому взяли участь більше сотні спортсменів, троє з яких – з Дніпропетровської області. Золоту медаль Чемпіонату здобув представник нашого регіону – майстер спорту України Микола Єгоров.

До збірної команди Дніпропетровської області на Чемпіонаті увійшли Микола Єгоров, Владислав Макєєв та Андрій Попов.

Наші спортсмени виступали у шести номінаціях програми змагань. Гонки проходили на великих швидкостях. Серед суперників - багаторазові чемпіони та призери Чемпіонатів та Кубків України, члени збірної команди України.

Золоту медаль Чемпіонату і звання Чемпіона України у класі моделей човнів FSR-V-3,5 завоював лідер команди (він же тренер збірної) Микола Єгоров. Ця перемога гарантувала йому місце в збірній країни та участь у міжнародних змаганнях.

У класі моделей човнів FSR-O-3,5 Микола Єгоров завоював «бронзу». Решта спортсменів збірної показали результати високого рівня і зайняли в турнірній таблиці «тверду середину».

Морковка  (17.06.15 13:16): Нехай скооперируется с рыбнадзором - будут вместе шугать какрасей.. Відповісти | З цитатою