|«« | «« | »» | »»| |
Учасники зустрічі говорили про подальшу співпрацю.
«Дніпропетровські волонтери надають потужну допомогу військовим, що у зоні проведення АТО, пораненим бійцям та переселенцям. Місто стало прифронтовим, та не дивлячись на це тут проводяться різноманітні культурні заходи, оскільки ми вважаємо, що все прекрасне об'єднує людей і робить їх добрішими» -, зазначила Галина Булавка.
Вона подякувала послу за візит та творчий проект «Музика без кордонів», який разом з міською владою реалізує посольство Франції, Німеччини та Швейцарії.
«Ми раді проводити подібні заходи, оскільки показуємо всім, що в українських містах життя продовжується. Навіть в умовах війни треба допомагати нужденним не тільки фінансово, а й проводити культурні конкурси та фестивалі, бо це духовно розвиває та консолідує людей», - додав Крістіан Шьоненберг.
Творчий проект «Музика без кордонів» проходить у Дніпропетровську з 30 березня по 2 квітня. В цей час у консерваторії ім. Глінки відбудуться концерти та майстер-класи відомих музикантів із Дніпропетровська, Франції, Німеччини та Швейцарії. 4 квітня у Дніпропетровську стартує інший мистецький фестиваль «Французька весна».
![]() |
Gorod`ській дозор |
![]() |
Фоторепортажі та галереї |
![]() |
Відео |
![]() |
Інтерв`ю |
![]() |
Блоги |
Новини компаній | |
Повідомити новину! | |
![]() |
Погода |
![]() |
Архів новин |