Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Вт, 11 августа 2020
13:28

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


17 июня 2020, 19:56

Виявлення та запобігання поширення інфекції вірусу імунодефіциту людини серед суб’єктів пробації, які мають ризикову поведінку

17 червня 2020 року Амур-Нижньодніпровським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області організована зустріч суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, з представником Благодійної організації «Благодійне товариство «Мережа 100% життя Дніпро».
Соціальний працівник організації Володимир Охріменко у рамках проекту «Заради життя» провів з суб’єктами пробації інформаційну бесіду про шляхи передачі ВІЛ-інфекції та про запобіжні заходи. Також він зробив акцент на тому, що не менш важливим є своєчасне виявлення хвороби. Адже що раніше розпочнеться лікування, то меншою буде шкода для організму. Наприкінці бесіди учасники обговорили можливості зниження ризику інфікування ВІЛ та погодилися на безкоштовне тестування на ВІЛ-інфекцію. Результати швидкого тесту на виявлення антитіл ВІЛ-інфекції був готовий за 15 хвилин: до 5 хвилин – підготовка і забір крові з пальця, 10 хвилин – очікування результату.
Якщо ВІЛ-інфекцію діагностувати вчасно, можна оперативно розпочати антиретровірусну терапію і надати необхідне лікування пацієнту і таким чином гарантувати людині якісне та повноцінне життя.
Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ, але ВІЛ – це не вирок, це хвороба, яку треба вчасно діагностувати і лікувати.
При позитивному результаті швидкого тесту, який можна безкоштовно зробити у БО «БТ Мережа 100% життя Дніпро», представники організації рекомендують звертатися до обласного та міського центрів з профілактики та боротьби зі СНІДом, які знаходяться у місті Дніпро.


Наталія Погоріла
Амур-Нижньодніпровський районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області


Последний раз редактировалось: 17.06.2020 20:24
Просмотров: 119
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте