Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Gorod`ской дозор
Вт, 11 августа 2020
12:27

GOROD`СКОЙ ДОЗОР

dp_probation


17 июня 2020, 19:51

Соціально-психологічний вплив волонтерів пробації

17 червня 2020 року в Амур-Нижньодніпровському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області відбулася чергова зустріч суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, з волонтером пробації Ярославом Костюченком.
Для суб’єктів пробації, які знаходяться на етапі «роздуми про зміни» особливе значення має зміцнення позитивної «Я-концепції», оскільки в цей період відбувається становлення нового рівня самосвідомості, зміна про уявлення про себе. Цей процес визначається прагненням зрозуміти себе, свої можливості і особливості, як ті, що або об’єднують, або роз’єднують з іншими людьми. З цім пов’язані різкі коливання у ставленні до себе, нестійкість самооцінки. Виходячи з цього, Ярослав запропонував учасникам зустрічі кілька психологічних прийомів, які допоможуть їм бути успішними у спілкування. Крім того, волонтер розповів як свідомо, без помилкового почуття сорому, уникати зв’язків з особами негативної спрямованості.
Наприкінці зустрічі емоційний стан учасників покращився: відчувалася впевненість і повага до себе.

Наталія Погоріла
Амур-Нижньодніпровський районний відділ
філії Державної установи «Центр пробації»
у Дніпропетровській області

Просмотров: 108
Все записи автора | << | >>

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Объявления

copyright © gorod.dp.ua, ООО Сегодня Мультимедиа
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте