Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Пт, 26 червня 2026
17:11

БЛОГИ

lorik1702


26 червня 2026, 11:40

Які дії іноземця з метою набуття статусу електронного резидента (е-резидента) та підстави скасування такого статусу?

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що іноземець набуває статусу електронного резидента (е-резидента) після подання через інформаційну систему «Е-резидент» заяви про набуття статусу електронного резидента (е-резидента), його ідентифікації та надання кваліфікованих електронних довірчих послуг.
На підставі відомостей, отриманих від інформаційної системи «Е-резидент» контролюючим органом здійснюється взяття на облік електронного резидента (е-резидента).
Підставами для скасування статусу електронного резидента (е-резидента) є:
а) подання іноземцем заяви про скасування статусу електронного резидента (е-резидента) за власним бажанням;
б) анулювання статусу електронного резидента (е-резидента);
в) закінчення строку дії документа про відповідність засобу кваліфікованого електронного підпису або позитивного експертного висновку за результатами державної експертизи у сфері криптографічного захисту інформації засобу кваліфікованого електронного підпису, який використовує електронний резидент (е-резидент).
Детальніше – за посиланням https://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques&id=40080


Останній раз редагувалося: 26.06.2026 11:40


Усі записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті