25 липня 2025, 10:35
Видобування природного газу: надходження від платників рентної плати до місцевих бюджетів Дніпропетровщини – майже 7,9 млн грн
Упродовж перших шести місяців до місцевих бюджетів Дніпропетровської області платниками рентної плати за видобування природного газу спрямовано майже 7,9 млн гривень.
Інформуємо, що обсяг видобутого природного газу є об’єктом оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин (далі – Рентна плата) (незалежно від того чи реалізовані такі обсяги видобутого та/або закачаного до газосховища України природного газу) та відповідно до положень ст. 252 ПКУ та п.п. 69.31 п. 69 підрозд. 10 розд. XX ПКУ платником обчислюються податкові зобов’язання з Рентної плати за такі обсяги видобутого природного газу. При цьому платники Рентної плати можуть скористатися правом не сплачувати податкові зобов’язання з Рентної плати за обсяги газу природного видобутого, але не реалізованого, який закачаний до газосховища України, за умови дотримання положень п.п. 69.30 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.
Останній раз редагувалося: 25.07.2025 10:35