Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Блог
Пт, 21 лютого 2025
11:26

БЛОГИ

lorik1702


19 лютого 2025, 11:43

У рамках роботи консультаційного центру з питань реєстрації податкових накладних податкова Дніпропетровщини провела зустріч з пр

За участі очільника Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Сергія Лисеюка податківці регіону провели зустріч з представниками бізнесу Дніпровського та Самарівського районів регіону.
У зустрічі взяли участь переважно підприємства, які надають послуги та здійснюють роботи у будівельній галузі, у сфері інжинірингу, проводять ремонт і технічне обслуговування машин та устаткування промислового призначення, монтаж водопровідних мереж.
Серед них і ті, у кого вперше відбулося зупинення реєстрації податкових накладних (ПН) в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН).
За словами Сергія Лисеюка, у кожного платника податків мають бути практичні інструменти для вирішення актуальних питань. Такі зустрічі дозволяють у відкритому діалозі визначити ефективний алгоритм дій для упередження ризиковості суб’єкта господарювання (СГ).
Податківці у черговий раз нагадали принцип роботи СМКОР та приділили увагу основним вимогам до подання та заповнення таблиць даних платників податку на додану вартість (далі – Таблиця).
Адже, з урахуванням галузевої специфіки діяльності підприємств, ризик зупинення податкових накладних достатньо високий і наявність врахованої Таблиці унеможливить зупинення реєстрації ПН у майбутньому.
Окремо акцентували увагу на необхідності подання разом із Таблицею пояснення з посиланням на податкову та іншу звітність платника.
СГ отримали фахові відповіді, зокрема на питання, які стосувалися формування пакету документів для підтвердження реальності здійснення господарської операції, зазначеної у зупиненій ПН, та умов, які повинні виконуватися для автоматичної реєстрації податкових накладних у разі прийняття комісією регіонального рівня рішення про врахування Таблиці.
Під час зустрічі учасників поінформували про номери телефонів, за якими, у разі необхідності, можливо звернутися до консультаційного центру з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в ЄРПН:
(056) 374 31 09, (098) 227 87 66 та (066) 982 19 13.


Останній раз редагувалося: 19.02.2025 11:43


Усі записи автора | Предыдущая | Следующая


Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ській дозор | Обговорити тему на форумах | Газета оголошень

Мій gorod.dp.ua:
copyright © gorod.dp.ua
Усі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті