вс, 28 апреля 2024
23:23

БК «Прометей»: увидеть Париж и умереть…

В очередном матче Еврокубка баскетболисты «Прометея» из Слобожанского под Днепром в гостях крупно проиграли лидеру группы, «Парижу» - 72:93.

Не празднично для «Прометея» начался 2024 год. Пять дней назад наши земляки в Латвийско-эстонской лиге крупно проиграли «Калеву» 65:80 и уступили ему лидерство в этой лиге.

Теперь пришлось испить чашу поражения и в Париже.

Об этой игре БК «Прометей» рассказал:

«Прометей» вдруге в сезоні поступився «Парижу» в матчі Єврокубка.

10 січня «Прометей» провів свій перший матч регулярного чемпіонату Єврокубка в 2024 році. На виїзді українська команда поступилась лідеру групи А «Парижу» з рахунком 72:93.

Зустріч через застуду пропускав бігмен «Прометея» Онджей Балвін, а також головний тренер команди Ронен Гінзбург. Його обов'язки у цій зустрічі виконував перший помічник Мантас Шерніус.

«Прометей» жваво розпочав першу чверть матчу та навіть оформив невеликий ривок, чим шокував господарів майданчика. Однак «Париж» зумів надолужити все відставання, а у другій чверті вийти вперед та зміцнити свою перевагу. Особливо болісним вийшов 30-секундний відтинок наприкінці другої 10-хвилинки, за який «Прометей» пропустив 8 очок поспіль.

На велику перерву команди пішли за 10-очкової переваги господарів, а вже у другій половині «Париж» лише продовжив те, що розпочав у другій чверті – грав у швидкий баскетбол та збільшував свою перевагу.

У підсумку французький клуб здобув свою тринадцяту перемогу в нинішньому сезоні Єврокубка. Із показником 13-1 «Париж» залишається одноосібним фаворитом групи А. У «Прометея» 7-7 після 14 поєдинків групового етапу.

Вже наступного тижня «титани» проведуть домашній матч Єврокубка проти «Вулвз», що наразі йдуть сьомими в турнірній таблиці.

Перший помічник Ронена Гінзбурга у «Прометеї» Мантас Шерніус, який виконував обов'язки головного тренера в матчі проти «Парижа», прокоментував зустріч на післяматчевому флеш-інтерв'ю:

– Ми повинні грати кожної хвилини. Маємо грати і не важливо проти кого. 40 хвилин роботи – ми професіонали.

Ми не нав'язали «Парижу» свій стиль баскетболу, ми грали в їхній баскетбол. Це проблема. Виглядало так, ніби досі триває Різдво, ми зробили їм дуже багато подарунків. Це був ніби баскетбол зі старшої школи.

– Бажаємо якнайшвидшого одужання Ронену Гінзбургу.

– Так, усі в команді чекають, коли Нено повернеться до нас».