Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 735 з 809 ПершаПерша ... 235635685725726727728729730731732733734735736737738739740741742743744745785 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 16178, показано з 14 681 по 14 700.

Тема: События в Донецке и Луганске / Ситуация в зоне АТО

  1. #14681
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від Traveler Переглянути допис
    Помню уже из своего опыта - как на ЮБ Кавказа местная мелкота от нечего делать
    пыталась на туристов-пешеходников наезжать по поводу: "Да патаму что вы хохлы !
    А здесь наша земля ! Инннах*й отсюда !"
    я вот не скажу за весь Кавказ,
    но воспоминания кое какие, конкретно за Сочи, остались.
    Отдыхали мы как-то там, семьями(родители наши, ну и мы, дети) еще при созе, раньше у нас так принято было,
    и дома, на Днепре так отдыхали, и на курорт семьями ездили -как то дружней все таки было..
    жилье, помнится, снимали подальше от пляжа, наверное чтобы подешевле было, ну и ездили на автобусе,
    так вот ехали как то с пляжа, ну и наши мамы сидят, общаются между собой - на украинском,
    и какой-то местный начал к ним приставать - типа, чего понаехали тут, места занимаете,
    а потом еще и - что вы тут на своей мове базикаете, езжайте к себе домой и там так разговаривайте, или общайтесь тут на русском, как все..
    деталей не помню, малый тогда был, единственное помнится, когда приехали - мамы наши между собой обсуждали,
    кто же был тот мужчина, который за них заступился при том скандале в автобусе - украинец, русский, или местный..

    хотя это и не важно..
    просто тогда были - и такие, были - и такие..
    собственно как и сейчас
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  2. #14682

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    я вот не скажу за весь Кавказ,
    но воспоминания кое какие, конкретно за Сочи, остались.
    Отдыхали мы как-то там, семьями(родители наши, ну и мы, дети) еще при созе, раньше у нас так принято было,
    и дома, на Днепре так отдыхали, и на курорт семьями ездили -как то дружней все таки было..
    жилье, помнится, снимали подальше от пляжа, наверное чтобы подешевле было, ну и ездили на автобусе,
    так вот ехали как то с пляжа, ну и наши мамы сидят, общаются между собой - на украинском,
    и какой-то местный начал к ним приставать - типа, чего понаехали тут, места занимаете,
    а потом еще и - что вы тут на своей мове базикаете, езжайте к себе домой и там так разговаривайте, или общайтесь тут на русском, как все..
    деталей не помню, малый тогда был, единственное помнится, когда приехали - мамы наши между собой обсуждали,
    кто же был тот мужчина, который за них заступился при том скандале в автобусе - украинец, русский, или местный..

    хотя это и не важно..
    просто тогда были - и такие, были - и такие..
    собственно как и сейчас
    Сказочка так себе. Общались на украинском говоришь? 2 семьи из Днепра?
    А зачем ты это придумал?

  3. #14683
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    13 865

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Сказочка так себе. Общались на украинском говоришь? 2 семьи из Днепра?
    А зачем ты это придумал?
    мальчик(если ты мальчик), зачем задаешь глупые вопросы? тупишь или чсв зудит..))
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  4. #14684

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 627

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Сказочка так себе. Общались на украинском говоришь? 2 семьи из Днепра?
    А зачем ты это придумал?
    Та то таке, на весь Дніпро дві укрошколи було. Але Таромське теж Дніпро, там бики мовою спілкувалися. Ми малими рідко українською говорили із друзями, але в московькому метро завжди по приколу. Що кажуть? - Обережно, двері зачиняються, наступна зупинка Київська!

  5. #14685

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 351

    Типово

    Цитата Допис від Belladonna Переглянути допис
    Просто для информации. Участки разведения - это участки максимум 2 на 3 км.
    Це мало? Чи багато?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  6. #14686
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Belladonna Переглянути допис
    Просто для информации. Участки разведения - это участки максимум 2 на 3 км.
    І що?
    Це неважливо наскільки. Важливо, навіщо?
    Що воно дає, який сенс?
    Вже ж є показники такого розведення. Війна не вчухає, ми здає о нашу терріторію, наші вояки гинуть.
    Чого ота зелена жаба хоче?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #14687
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    я вот не скажу за весь Кавказ,
    но воспоминания кое какие, конкретно за Сочи, остались.
    Отдыхали мы как-то там, семьями(родители наши, ну и мы, дети) еще при созе, раньше у нас так принято было,
    и дома, на Днепре так отдыхали, и на курорт семьями ездили -как то дружней все таки было..
    жилье, помнится, снимали подальше от пляжа, наверное чтобы подешевле было, ну и ездили на автобусе,
    так вот ехали как то с пляжа, ну и наши мамы сидят, общаются между собой - на украинском,
    и какой-то местный начал к ним приставать - типа, чего понаехали тут, места занимаете,
    а потом еще и - что вы тут на своей мове базикаете, езжайте к себе домой и там так разговаривайте, или общайтесь тут на русском, как все..
    деталей не помню, малый тогда был, единственное помнится, когда приехали - мамы наши между собой обсуждали,
    кто же был тот мужчина, который за них заступился при том скандале в автобусе - украинец, русский, или местный..

    хотя это и не важно..
    просто тогда были - и такие, были - и такие..
    собственно как и сейчас
    Вони то спілкувалися, а з тобою, що сьогодні сталося?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #14688
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    В селе Черкасское Новомосковского района Днепропетровской области в субботу прошла церемония прощания с бойцом 93-й ОМБр Алексеем Куприковым (позывной Леший), погибшим на Донбассе 9 апреля.Об этом говорится на официальной странице 93-й ОМБр со ссылкой на сюжет телеканала "Прямой", сообщает Цензор.НЕТ.Источник: https://censor.net.ua/v3188517
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  9. #14689

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 041

    Типово


  10. #14690
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    38 883

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Сказочка так себе. Общались на украинском говоришь? 2 семьи из Днепра?
    А зачем ты это придумал?
    А что удивительного? У меня было около 300 украиноязычных знакомых. И это в 1988 году! В 1974 меньше - но было несколько десятков.
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  11. #14691

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Тільки нехай такі не розповідають у наливійках, як вони «воювали» за те ЛНР.
    Може по закону їх і виправдали, але при зустрічі з родичами та близькими загиблих закон не матиме сили.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  12. #14692

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 753

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Тільки нехай такі не розповідають у наливійках, як вони «воювали» за те ЛНР.
    Може по закону їх і виправдали, але при зустрічі з родичами та близькими загиблих закон не матиме сили.
    Да и не только с родственниками и близкими. Не дай бог они где-то заикнуться, на какой стороне воевали, всегда найдётся чел который настучит им по тыкве.

  13. #14693
    ФЫФЕВР
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Сказочка так себе. Общались на украинском говоришь? 2 семьи из Днепра?
    А зачем ты это придумал?
    В 84 году отдьіхали семьей в Одессе. Жили в частном секторе, жрали в столовой и ездили на єкскурсии.
    Помимо нас, из Днепра, бьіли москвичи, тульчане и ктото еще не помню.
    Днепровцьі между собой ВСЕ!!! при кацапне говорили на мове. Кто то чище, кто то, как некая гр. Иванова, на ужасном суржике.
    Кацапьі до речи каждьій день просили наших женщин спеть украинские песни.

    Я, будучи в армии с 86 со своими(с Украиньі), и с белорусами, разговаривали ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО на мове. Кто как умел.
    Особенно смешно бьіло, когда я, вечньі дежурньій по штабу Школьник, медбрат Толик из Винницьі и Костя-мальішь. двухметровьій белорус, чемпион Беларуси по тяжелой среди юношей, говорили каждьій на своем. а кацап Бурмистров , хрен его знает кем он бьіл, но жил в штабе при особистах, лупал глазами и жутко злился, что не сможет донести.

    Вопрос, а зачем тьі єто написал, ,,,?

  14. #14694

    Реєстрація
    21 листопад 2010
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    1 200

    Типово

    .Эдакая благодарочка за заслуги перед отечеством


  15. #14695

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 351

    Типово

    Наш президент впевнено тримає курс на здійснення солодких мрій?

    " Для мене найголовніше: вийдуть війська – і ми зайдемо. Якщо ми зайдемо, ми одразу повернемо своїх людей – до життя. Потім кордон. Потім вибори".
    https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/17/7248410/

    Це з учорашнього?
    У кого ( можливо) вистачило мужності слухати це в прямому етері: ніхто не спитав його, з якого дива війська вийдуть?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  16. #14696

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 106

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Наш президент впевнено тримає курс на здійснення солодких мрій?

    " Для мене найголовніше: вийдуть війська – і ми зайдемо. Якщо ми зайдемо, ми одразу повернемо своїх людей – до життя. Потім кордон. Потім вибори".
    https://www.pravda.com.ua/news/2020/04/17/7248410/

    Це з учорашнього?
    У кого ( можливо) вистачило мужності слухати це в прямому етері: ніхто не спитав його, з якого дива війська вийдуть?
    чи ви слухали його у Шустера? я трималася хв.8... - каша-малаша

    як же можна було вибрати такого в Президенти???.
    це не до вас, пане Йоран.. і взагалі це не питання..

  17. #14697

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 351

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    чи ви слухали його у Шустера? .
    Виключно читаю в текстовому варіанті, окремі фрази, якщо викликають зацікавлення. Іноді - фрагменти в запису. Переважно дізнаюсь про зміст з коментарів поважних людей.

    Наживо не слухав нікого з шести; можливо, лише Кравчука - але то було давно і не пам'ятаю. Бракує мужності.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  18. #14698
    Мастер года 2012 Аватар для RomanLV
    Реєстрація
    18 січень 2009
    Дописів
    21 442

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Наш президент впевнено тримає курс на здійснення солодких мрій?
    Наш президент майстер по розвішування лапші. Всмислє популіст (не)обикновєнний. Льє у вуха те що плєбс бажає чути. Тьотя Юля отдыхаєт. Та хоть трохи рамки тримала та за базар отвєчала. А цей - зрозумів що народ (не весь ) повні дібіли і льє не стісняясь.
    PS а може й сам дібіл і щиро вірить у все що йому сценарісти радники пишуть...
    Наступит день и я скажу все, что я думаю по этому поводу. (С)

  19. #14699

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    8 351

    Типово

    Неймовірний прогрес! Майже прорив!

    Віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков: "Чим публічнішою стає людина, тим, природно, складніше її звідти забрати. Навіть більше, замість цього Росія починає вимагати контраверсійні фігури."
    https://censor.net.ua/ua/news/319006..._neodnoznachni

    За підсумками обміну. Не минуло й року цієї влади, а разом з попередньою - шести років, як починають появлятись зародки здорового глузду.
    Замість власного - коментар з Цензора, з яким згоден повністю.

    " Андерсен a4cbf7de
    Украине нужно менять политику обмена. Иначе это вообще не имеет смысла ( при том что у Путина от 7 до 8 миллионов украинских заложников) Правило - с террористами переговоров не вести, обмен заложников не производить, на уступки не идти. Иначе это только провоцирует террористов на захват новых заложников. Нужно ставить вопрос так , "обмен только захваченных военных на военных боевиков или военных РФ, разведчиков ( шпионов) на разведчиков ( шпионов) противника, диверсантов на диверсантов.. ВСЕ !!! Гражданских на гражданских не менять. Те кто хотел выехать за 6 лет выехали ( и с той и с другой стороны), кто не захотел пусть несет тяготы тамошней жизни. ( Те кто ездит на заработки, по делам, в гости, на отдых в РФ , ОРДЛО и Крым - я бы вообще не рассматривал , пошли они на...) Не будем их менять, не будет у РФ желания их захватывать для обмена. И вопрос решится сам собой."
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #14700
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Наш президент впевнено тримає курс на здійснення солодких мрій?
    Я не зовсім розумію, чому ця недолуга маріонетка повинна бути типу нашим президентом.
    Невже не зрозуміло, що він просто не в стані запропонувати вихід із кризи, в яку сам загнав країну разом з 73%.
    Проблема в іншому, 73% не бажають брати відповідальність за вчинене, а це означає, що криза тільки буде поглиблювати з негативними наслідками.
    Тоді постає питання, як скоро з'являться ті, хто зможе показати шлях виходу і зробить відповідні кроки при такому негативному оточенні.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

Сторінка 735 з 809 ПершаПерша ... 235635685725726727728729730731732733734735736737738739740741742743744745785 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті