Ср, 16 октября 2019
15:18

О ГОРОДЕ

Веретенников Виктор АлександровичВіктор Веретенников – особистість відома в Україні: визнаний письменник, автор понад десятка книг, відомий підприємець і політик, один із кінопродюсерів українського кіно, президент дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Зі злагодою у серці».

В.О. Веретенников закінчив Дніпропетровський гірничий інститут. Працював монтажником-верхолазом на будівництві ЛЕП у Східньому Сибіру. З 1976 по 2002 рр. був керівником молочного комбінату «Придніпровський» («Злагода»). Народний депутат 1-го та 4 скликання ВР України. Дійсний член Міжнародної академії «Фундаментальні основи буття». Член НСЖУ, член НС кінематографістів України.

Прозаїк. Пише російською мовою. Автор кіносценаріїв художніх фільмів «Потерянный рай» та «Дикий табун». Член НСПУ з 1992 р.

Лауреат премії ім. О. Довженка та премії ім. Л. Українки за кінематографічну діяльність. Нагороджений орденом Св. Архістратига Михаїла «За відродження духовності в Україні» та Орденом III-го ступеня «За заслуги перед Україною», золотими медалями ім. Олександра Довженка за роман і фільм «Потеряный рай» (2001), ім. Лесі Українки за роман і фільм «Дикий табун» (2003), ім. Антона Чехова за роман і фільм «Запороги». Він – переможець міжнародного пісенного конкурсу «Золота Таврида» 2008 року.

copyright © gorod.dp.ua, ЧАО Сегодня Мультимедиа, ТРК Украина
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте