Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
сб, 07 июня 2025
10:52

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Главному прокурору Днепропетровской области надели на голову мусорную корзину

Главному прокурору Днепропетровской области надели на голову мусорную корзину
unn.com.ua
30 сентября "люстрационный комитет" надел на голову мусорную корзину прокурору Днепропетровской области Роману Федику.

Об этом в Facebook сообщил заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации Борис Филатов.

Как передает УНН, активистов в помещение прокуратуры не пускали, однако толпа выломала дверь. В кабинете прокурора активисты сорвали с лацкана пиджака Федика значок "Украинская прокуратура" и несколько раз ударили его по лицу. После этого ему на голову высыпали содержимое урны для бумаг.

О данном инциденте также рассказал генпрокурор Виталий Ярема в Киеве во время брифинга. Он отметил, что нападавшие не нанесли прокурору телесных повреждений, но факт нападения будет расследоваться.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Читайте также:

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  У Дніпрі на Метробудівській водій Audi збив з ніг пішохода, який перебігав дорогу: відео моменту (23)

•  На часі: що кажуть містяни про ремонт трамвайної колії у центрі Дніпра (15)

•  Скільки років потрібно, щоб купити квартиру в Дніпрі (13)

•  Історію Дніпра пропонують вести від 14 століття (9)

•  У Дніпрі стартує масштабний ремонт трамвайної лінії: Трамваї №1 призупинять рух до листопада (оновлено) (7)

•  Укрпошта стане банком: Рада прийняла закон про фінансову інклюзію (5)

•  У дніпровських музеях відновили два рідкісні автомобілі (5)

•  Останній дзвоник у Дніпрі: парк Шевченка та острів Монастирський заполонили випускники (4)

•  У Дніпрі на Робочій Mercedes на пішохідному переході насмерть збив жінку: відео моменту (4)

•  На площі Героїв Майдану водійка Audi переплутала педалі і спровокувала масову ДТП (відео моменту) (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
новых современных трехсекционных трамваев закупит Днепр

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте