Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 12 января 2025
12:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Ми ставимо за мету до 2022 року вдвічі збільшити кількість туристів, які приїдуть до нас, — Вілкул

Ми ставимо за мету до 2022 року вдвічі збільшити кількість туристів, які приїдуть до нас, — Вілкул
В Україні за європейським зразком буде впроваджена туристична спеціалізація регіонів.

«Україна за оцінкою Всесвітньої туристичної організації при ООН займає 9-те місце в Європі за кількістю туристів що відвідають країну. Ми ставимо за мету до 2022 року вдвічі збільшити, до 50 млн осіб на рік, кількість туристів, що приїдуть до нас. Також особлива увага приділяється розвитку внутрішнього туризму. Для цього до кінця року за участі експертів буде розроблена державна програма», - сказав Віце-прем'єр-міністр Олександр Вілкул під час прес-конференції, презентуючи Концепцію розвитку туризму та курортів до 2022 року.

Концепція передбачає визначення туристичної спеціалізації регіонів для найбільш ефективного використання курортних можливостей, природного та людського потенціалу.

«Для досягнення ефекту необхідно фокусувати інвестиції на найбільш привабливих напрямках відповідно до конкретної території і системно їх вкладати згідно зі стратегією. Важливим інструментом цього є державно-приватне партнерство», - зазначив віце-прем’єр.

Наприклад, першим кроком для Полтавщини може стати розвиток лікувального курорту Миргород та зеленого туризму. «Адже ми розуміємо, що туризм це не тільки якесь гарне місце, це перш за все сервіс. А він складається з наявності готелів, доріг, досвідченого персоналу, достатньої інформації в мережі Інтернет і у туроператорів. Досягнення цього – це поступовий рух», - сказав Олександр Вілкул.

Промислові регіони можуть розвивати індустріальний туризм і запрошувати на потужні культурні та музичні заходи. Ключовим завданням Криму є створення інфраструктури для цілодобового відпочинку, а також диверсифікація послуг, наприклад, розвиток гірського та спелеотуризму.

У рамках реалізації Концепції українське законодавство у сфері туризму і курортів буде приведено у відповідність з європейськими нормами. «Туристи мають бути впевнені, що сервіс відповідає кількості «зірок» так само як в будь-якій країні Європи», - сказав він.

До 2022 року кількість робочих місці в туризмі має збільшитися в 2,5 рази до 1 млн робочих місць. «Це особливо важливо для Західної України. Багато українців мають досвід роботи в туристичній сфері за кордоном. Ми створюємо умови для їх повернення в Україну», - підкреслив Олександр Вілкул.

Також що в Концепції розвитку туризму закладено принцип доступності до об'єктів туристичної та курортної інфраструктури для людей з обмеженими можливостями. «Це європейський принцип, який ми впроваджуємо в Україні», - сказав Вілкул.

У Державній цільовій програмі буде передбачено створення системи розповсюдження інформації про туристичні можливості України та підвищення безпеки туристів.

Програма також буде включати заходи з дерегуляції туристичної діяльності, а також вдосконалення статистичної звітності в галузі на основі методики Всесвітньої туристичної організації при ООН (ЮНВТО).

«Важливою складовою розвитку туризму в Україні є взаємодія з іншими країнами. Наприклад розвиток круїзного туризму в акваторії Чорного моря, організація авіасполучення, організація спільних туристичних маршрутів в прикордонних територіях. Ми запропонували нашим сусідам концепцію: ми партнери в розвитку туристичної галузі. Про це ми будемо говорити на Міжнародному туристичному форумі, що пройде в Києві у жовтні цього року», - відмітив Олександр Вілкул.

10 жовтня 2013 року в Україні буде проведено Міжнародний туристичний форум. У ньому візьмуть участь генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації при ООН Талеб Рафаі, міністри туризму країн Туреччини, Грузії, Росії, Греції, Болгарії, Вірменії, Азербайджану, Албанії, Молдови, Румунії та Сербії. Всі ці країни входять до Організації Чорноморського Економічного співробітництва. Із липня 2013 року по липень 2015 році Україна очолює робочу групу з туризму цієї європейської організації.

“Україна цікава світу”, - зазначив віце-прем’єр. За версією одного з ключових світових туристичних порталів Tripadvisor у рейтингу привабливих туристичних напрямків у 2012 році Київ посів перше місце в Європі і третє у світі. У журналі National Geographic Крим посів перше місце в світі серед «20 місць які потрібно побачити» у 2013 році. Львів за версією видання Lonely Planet займає друге місце в рейтингу кращих місць для вікенду в Європі.

“Підвищенню іміджу нашої країни сприяють культурні події та спортивні свята світового рівня”, - сказав Олександр Вілкул.

Цього ЮНЕСКО включив до списку Світової культурної спадшини дерев’яні церкви Карпатського регіону та Древнє місто Херсонес Таврійський. В грудні 2013 року Україна вперше очікує надання Петриківському розпису статусу Всесвітньої нематеріальної спадшини. В серпні 2013 року в Київі пройде Юнацький Чемпіонат Європи з баскетболу, в 2015 році Україна прийматиме ЄвроБаскет-2015 року. Також наша країна змагатиметься за право проведення Зимових Олімпійских Ігор-2022 року.

«Українці й гості нашої країни повинні мати можливість комфортної подорожі Україною, отримувати якісний сервіс. І бачити, яка унікальна й красива наша рідна земля», - сказав Олександр Вілкул.

Довідка:

В серпні уряд прийняв Концепцію розвитку туризму та курортів до 2022 року. Кабінет Міністрів України доручив Державному агентству з туризму та курортів до кінця 2013 року розробити Державну цільову програму розвитку туризму та курортів.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами

* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
5
млн евро на новые троллейбусы потратит город в 2025 г.

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте