Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
вс, 15 июня 2025
00:03

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Глава облгосадминистрации 8 апреля провел совещание в Павлограде

Глава облгосадминистрации 8 апреля провел совещание в Павлограде
Олександр Вілкул доручив мерам міст та головам райдержадміністрацій прискорити виконання заходів щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів області.

8 квітня голова обласної державної адміністрації Олександр Вілкул провів у м. Павлограді виїзну селекторну нараду щодо проведення заходів Всеукраїнської весняної акції «Благоустрій України» в населених пунктах області.

На нараді були присутні міські голови, голови райдержадміністрацій, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних служб та управлінь, керівники підприємств та служб житлово-комунального господарства.

Олександр Вілкул зазначив, що відповідно до Програми Президента України Віктора Януковича «Україна – для людей» та Національного плану дій щодо підвищення рівня благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій на 2010-2015 роки, в області прийнятий ряд розпоряджень голови облдержадміністрації щодо розроблення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища та складання на цей період плану обсягів робіт з благоустрою, озеленення і приведення у належний санітарний стан населених пунктів, прибирання після осінньо-зимового періоду доріг від сміття та піщано-соляної суміші (зимою в період ожеледиці її було використано понад 100 тис. тонн), ліквідації сміттєзвалищ.

Серед першочергових завдань були визначені: ремонт під’їзних доріг до кладовищ та впорядкування кладовищ до поминальних днів, виконання ревізії водопроводу, а де централізоване водопостачання відсутнє, – забезпечення підвозу води, піску, облаштування туалетів на території кладовищ. Строк виконання зазначених робіт – 9 квітня поточного року. «Попереджаю, що кожен випадок не приведення в належний стан місць поховань буде визначений, як грубе порушення. І буде триматися на жорсткому контролі» - наголосив Олександр Вілкул.

Як зазначалося раніше, голова облдержадміністрації підкреслив необхідність прискорення виконання робіт з ремонту доріг після зимового періоду. Він констатував, що відремонтовано 50% доріг державного та місцевого значення, і нагадав, що решта доріг мають бути завершити строком до 1 травня.

Олександр Вілкул наголосив на тому, що в разі неналежного виконання робіт з благоустрою, буде розглянуте питання щодо відповідності посадових осіб займаній посаді, а також прийняті інші заходи дисциплінарного характеру.

Gorod.dp.ua на Facebook.


алтайка  (12.04.10 12:07): Удачи Вам в Ваших начинаниях. Может хоть Вы порядок по области наведете. Ответить | С цитатой
1
Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Чи потрібно ввести шахи у шкільну програму: думки мешканців Дніпра (опитування) (9)

•  У Дніпрі активізувалися шахраї, які видають себе за контролерів ДТЕК (7)

•  Через аварійний стан: на Старому мосту капітально відремонтують трамвайні колії (6)

•  У Дніпрі пройшли чергові рейди проти стихійної торгівлі: виявлено порушників (5)

•  У Дніпрі патрульні штрафують водіїв-порушників, які паркують свої автомобілі на місцях для людей із інвалідністю. (5)

•  Ще одна перемога для Дніпра: мерія вирішила багаторічну проблему водопостачання мешканців по вул. Мандриківській, 136 (4)

•  Уперше в історії три «Золоті мʼячі» разом уже у Дніпрі: де можно побачити нагороди Блохіна, Бєланова і Шевченка (3)

•  у Дніпрі триває оновлення трамвайних рейок для запуску низькопідлогових трамваїв (3)

•  Парк імені Володі Дубініна стає місцем системного вандалізму (3)

•  Калинову перетворюють на пустелю? Чому там масово видаляють тополі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте