пт, 28 июня 2024
23:32

Дніпро — Зімбру — 3:3

Футбольна команда «Дніпро» (Дніпропетровськ) 23 лютого зіграла в нічию з командою «Зімбра» (Кишинів, Молдова) з рахунком 3:3 в рамках контрольного матчу третього учбово-тренувального збору, що проходить у Туреччині. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомила прес-служба Футбольного клубу «Дніпро».

За інформацією прес-служби, протягом більшої частини зустрічі футболісти «Дніпра» контролювали гру, володіли перевагою над своїм суперником у всіх компонентах. Рахунок відкрив Руслан Костишин на 33-ій хвилині. У другому таймі на 53-ій хвилині Олександр Радченко забив другий м’яч у ворота суперника. А через сім хвилин Дмитро Михайленко забив ще один м’яч, рахунок став 3:0 на користь «Дніпра».

За даними прес-служби, після цього ігрова ініціатива почала поступово переходити до футболістів команди «Зімбру». На протязі десяти хвилин молдавські футболісти забили один за одним три м’ячі у ворота «Дніпра» (80-та, 86-та та 88-ма хвилини).

Як повідомила прес-служба, тренерський штаб «Дніпра» залишився задоволеним грою команди та результатом.

На поле команда «Дніпро» проти команди «Зімбру» вийшла в такому складі: В’ячеслав Кернозенко (Артем Куслій, 46), Олександр Радченко, Богдан Шершун, Олександр Грицай, Дмитро Семочко, Дмитро Михайленко, Віталій Лисицький, Сергій Мотуз (Іван Котенко, 70), Руслан Костишин, Олександр Рикун, Олександр Мелащенко (Костянтин Балабанов, 46).

fff.007  (27.02.06 10:39): После таких сборов, АЛЧЕВСК надо просто разносить. Ответить | С цитатой
друган  (26.02.06 02:13): малдаване мы мля!!!! Ответить | С цитатой
Gai  (25.02.06 18:28): всё фигня я лучше играю чем они Ответить | С цитатой
FDS  (25.02.06 14:12): За десять минут - пропустили три гола. Мдааа, хорошо подготовились :((((( Ответить | С цитатой