пн, 01 июля 2024
03:49

Дніпро переміг команду Работнічки з рахунком 3:0

Футбольна команда «Дніпро» (Дніпропетровськ) 21 лютого одержала впевнену перемогу в контрольному матчі над командою «Работнічки» (Скоп’є, Македонія) з рахунком 3:0, що відбувся в рамках третього учбово-тренувального збору в Туреччині. Про це повідомила прес-служба Футбольного клубу «Дніпро».

За інформацією прес-служби, команда «Дніпро» володіла ініціативою на протязі всього матчу. Уже на 3-ій хвилині Сергій Корниленко забив перший м’яч у ворота суперника. До перерви футболісти «Дніпра» створили масу гольових моментів у воріт македонської команди.

За даними прес-служби, у середині другого тайму, на 67-ій та 69-ій хвилинах, Олександр Мелащенко, опинившись один на один з голкіпером команди «Работнічки», використав ці можливості, забивши два м’ячі. Як повідомила прес-служба, захисники «Дніпра» у цьому матчі діяли чітко та безпомилково, тому у воротарів команди роботи практично не було.

«Дніпро» проти команди «Работнічки» вийшов у такому складі: В’ячеслав Кернозенко (Артем Куслій, 46), В’ячеслав Сердюк, Андрій Русол (Богдан Шершун, 70), Сергій Матюхін, Володимир Єзерський, Олег Шелаєв, Сергій Назаренко (Олександр Рикун, 72), Денис Андрієнко (Дмитро Михайленко, 46), Георгій Пєєв, Костянтин Кравченко, Сергій Корниленко (Олександр Мелащенко, 55).

Герман  (25.02.06 17:38): Согласен с Артемом. Если бы "Барселоне" или "Челси", к примеру, наложили голов, тогда можно было живописать. А так.... просто неча писать, а колонку гнать нада. Редактор заклюет... Ответить | С цитатой
Артём  (23.02.06 11:27): Было бы смешно если бы проиграли..., нашли команду для спаринга:))) Ответить | С цитатой