Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пн, 10 августа 2026
04:02

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

На озере Курячье завершили обустройство пляжа

На озере Курячье завершили обустройство пляжа

За последние годы этот водоем в районе Донецкого шоссе стал гораздо чище, чем был с десяток лет назад.

Годами в это озеро сбрасывали бытовые и промышленные стоки. В результате прекрасное озеро стало болотом, в котором не было ни рыбы, ни птиц.

Но это безобразие удалось остановить. За последние годы озеро стало несравненно чище. В нем снова водят рыба, птицы и другие животные.

Как считают специалисты, озеро пригодно и для купания.

В этом году на нем решили сделать благоустроенный пляж.

Городской сайт сообщал о начале этих работ.

И вот они завершены, пляж готов принимать отдыхающих!

Об этом сообщил Дмитрий Кисилевский:

“Пляж озера Куряче готовий до сезону!

Кожного року місцеві жителі чистять берег Курячого від сміття. Ну а моя команда завжди поруч там, де люди проявляють самоорганізацію.

Ми доставили на прибирання берега пісок та інвентар. А згодом забезпечили транспорт для вивезення мішків зі сміттям.

На червень традиційно плануємо перевірити якість води в Курячому, так само і в інших місцях на Лівому березі. Цю інформацію треба буде взяти до уваги тим, хто на цьому пляжі не тільки засмагає, а й купається.

А поки що приємно відзначити, що в Дніпрі самоорганізація для наведення порядку на своїй землі - звична справа. Це те, що відрізняє наше місто від інших.

Жителі, які живуть поблизу Курячого, ви молодці!”.








Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Понад 100 гривень за куб: у Дніпрі хочуть збільшити тариф на воду на 2027 рік на третину (24)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (17)

•  На проспекті Поля п'яний чоловік пошкодив автомобіль, розбив скло на ньому та чіплявся до оточуючих (6)

•  На Архітектурно-містобудівній раді Дніпра розглянули нові цікаві проєкти (5)

•  Дніпровський адвокат прокоментував ганебну сутичку поліціянтів з одноногим ветераном війни (5)

•  В музеї «Менори» зберігся унікальний експонат, який нагадує про оборону нашого міста у 1941 році (4)

•  Сміття накопичувалося понад 30 років: у Дніпрі дигери разом із місцевими влаштували толоку на Черепашиному озері (4)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (4)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (4)

•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
лет «Китайской стене» на Победе

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте