Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Ср, 05 серпня 2026
06:54

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Ветеранам війни у Дніпрі проводять реабілітацію каякінгом

Ветеранам війни у Дніпрі проводять реабілітацію каякінгом

Для відновлення фізичного та ментального здоров'я для захисників країни використовують різні методи.

Окрім традиційних медичних програм, ветеранам війни пройти реабілітацію допомагають різні тварини, що регулярно розповідає Міський сайт.

Також для цих цілей використовують різноманітні спортивні та фізкультурні проекти.

Вже 4-й рік у цьому процесі допомагає Дніпровська станція САПів та каякінгу.

Спільно з Оперативним командуванням «Схід» було організовано чергові запливи на каяках для ветеранів, про що розповіли організатори проекту:

“Вода, рух і взаємопідтримка — саме такою атмосферою був наповнений день, що подарував учасникам не лише активний відпочинок, а й щирі емоції, нові враження та відчуття єдності.

Веслувальний центр SUP Station Dnipro спільно з Оперативне командування «Схід» четвертий рік поспіль організовують заходи фізкультурно-спортивної реабілітації для військовослужбовців та їхніх родин. Цьогоріч сезон відкрили катанням на каяках, що стало чудовою можливістю відволіктися від повсякденних викликів і відчути гармонію з природою.

На учасників чекали захопливі маршрути мальовничими куточками Дніпровських плавнів. Військовослужбовці разом із рідними мали змогу дослідити затишні протоки, насолодитися тишею води, співом птахів і красою навколишньої природи. На завершення, організатори заходу приготували смачний бограч для учасників запливу.

Дякуємо всім, хто зробив цей день можливим!

В єдності наша сила! Разом до Перемоги!”.









Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Новий трамвай із кондиціонером, пандусом та відеонаглядом вийшов на маршрут у Дніпрі (10)

•  Нардепи хочуть легалізувати полювання в Україні як розвагу (8)

•  Доходи українців скоротилися до критичного мінімуму, - дослідження (3)

•  У дніпровському ТРЦ відбулося незвичайне собаче свято (3)

•  У Дніпропетровській області припинили діяльність 11 підприємств через імперські назви (3)

•  Майже 1,4 тисяч правоохоронців отримали підозри у справах ДБР про зраду та співпрацю з ворогом (3)

•  Чи варто обмежити смартфони в школах? У Дніпрі хочуть почути думку батьків (3)

•  У Дніпрі п'яна молодь на авто перевернулася на дах і заблокувала будинок: винуватці відмовляються платити (3)

•  У Дніпрі під час «бусифікації» на ж/м Калинівський-6 лунали постріли: що пишуть соцмережі та що кажуть в поліції (3)

•  У Митному університеті Дніпра відбувся перший випуск нової спеціальності (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті