Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
17:06

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські Дніпра склали адмпротоколи на двох підлітків за злісну непокору законній вимозі правоохоронців

Поліцейські Дніпра  склали адмпротоколи на двох підлітків за злісну непокору законній вимозі правоохоронців

Інцидент стався 17 жовтня у Соборному районі міста під час патрулювання центральної частини Дніпра.

На пл. Успенській поліцейські виявили двох підлітків, які порушували громадський порядок. У ході розмови порушники створили конфліктну ситуацію та проявили непокору законним вимогам поліцейських, повідомляє Поліція міста Дніпра.

Хлопців встановлено — ними виявилися 16-річні місцеві жителі.

Відносно порушників поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) кодексу України про адміністративні правопорушення, ст. 173 (Дрібне хуліганство) кодексу України про адміністративні правопорушення.

З неповнолітніми та їхніми батьками працівники ювенальної превенції провели бесіди, під час яких наголосили на неприпустимості подібної поведінки та необхідності дотримання норм закону.

Поліція закликає батьків: приділяйте увагу дозвіллю своїх дітей, цікавтеся їхнім колом спілкування та роз’яснюйте важливість поваги до закону.

Gorod.dp.ua на Facebook.


1 плюс 1 плюс 1  (19.10.25 10:34): малолетки вообще бессмертными себя почувствовали Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
Гипопо  (19.10.25 09:23): А у чому саме непокора, та ще злісна? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
СЗЧшник  (18.10.25 22:10): Патрульним...
Дивіться, сyки, обережно, вас вовча зграя розірве...
Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (22)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
років тому почали будувати Набережну

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті