Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
пт, 17 июля 2026
04:06

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

БК «Днепр» лишился своих легионеров

БК «Днепр» лишился своих легионеров

Наш клуб снова – исключительно украинская команда.

Напомним, что накануне старта в квалификации Кубка Европы ФИБА и чемпионата БК «Днепр» усилился двумя зарубежными игроками.

Но если первого брали исключительно для выступления в Европе, то на Си Джей Вильямсона рассчитывали всерьез. Вильямсон успел сыграть и в еврокубке, и в чемпионате. Но потом решил покинуть – не только БК «Днепр», но и Украину вообще.

Об этом в БК «Днепр» сообщили, приглашая также поболеть за команду в следующих играх:

«В звʼязку з безпековою ситуацією в країні, Сі Джей Вілліамсон прийняв рішення покинути Україну.

За Дніпро Вілліамсон встиг відіграти два матчі в кваліфікації Кубка Європи ФІБА (20,5 очок + 7 підбирань + 4,5 асисти) і три гри в чемпіонаті (7 очок + 4,3 підбирання + 4,3 передачі).

Ми дякуємо Сі Джею за співпрацю і бажаємо успіху в подальшій карʼері.

А наступний тур чемпіонату Дніпро зіграє 18-19 жовтня в Запоріжжі.

Суперниками дніпрян будуть команди із нижньої частини турнірної таблиці - Ніко-Баскет і Кривбас.

Матчі пройдуть без глядачів».


Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (9)

•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (8)

•  «Без розголосу справу знову закриють»: дружина померлого під час ВЛК у Дніпрі вимагає справедливості (6)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  У Дніпрі встановили нові тарифи на воду (4)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (3)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (3)

•  У Дніпрі на Словацькій Toyota вʼїхала у трамвай №15, який відлетів у Lanos: кількох людей доставили в лікарню (2)

•  На Дніпропетровщині засуджено чоловіка, який намагався зґвалтувати трьох жінок (2)

•  Серія майнових злочинів у Дніпрі: суд засудив чоловіка до семи років позбавлення волі (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
90
лет тому назад начали строить Набережную

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте