Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Пн, 20 липня 2026
07:59

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Побив до смерті за зауваження: у Дніпрі судитимуть чоловіка

Побив до смерті за зауваження: у Дніпрі судитимуть чоловіка

У Дніпрі перед судом постане чоловік, обвинувачений у спричиненні смертельних тілесних ушкоджень.

Слідчі завершили досудове розслідування стосовно 34-річного містянина, який під час вуличного конфлікту завдав тяжких тілесних ушкоджень потерпілому.

Подія сталася 5 серпня у Шевченківському районі Дніпра. Зловмисник поводився агресивно та провокував перехожих. Один із громадян зробив йому зауваження, після чого нападник жорстоко побив 55-річного дніпрянина. Потерпілого у тяжкому стані доставили до лікарні, де чоловік помер 22 серпня.

Правоохоронці встановили особу зловмисника та його затримали.

Слідчі зібрали доказову базу та повідомили чоловіку про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого). Обвинувальний акт вже скеровано до суду.

За злочин передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Жителі Дніпра просять президента країни заборонити скошувати газони (10)

•  Нові тарифи на воду у Дніпрі: що змінилося та чому їх перегляд став неминучим (7)

•  Дніпряни вийшли на мітинг через відставку Михайла Федорова (6)

•  Дніпровський бізнесмен Вадим Єрмолаєв вважає, що офіцери ГУР причетні до замаху на його родину - відкритий лист бізнесмена (5)

•  У місті Самар оголосили нагороду в 50 тисяч гривень за інформацію про вандалів, які осквернили меморіал жертвам фашизму (5)

•  У Дніпрі чоловіка засуджено за сексуальне насильство над 4-річним сином своєї співмешканки (3)

•  Нардеп з Дніпра оголосив про складання депутатського мандата (3)

•  У Кам'янському жінку двічі оштрафували за домашнє насильство над чоловіком (3)

•  У Дніпровсько-Орельському заповіднику зайнялися обліком метеликів (3)

•  У Дніпрі другий день мітингують проти відставки очільника Міноборони (3)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
125
років від дня народження Володимира Васильовича Самодриги – видатного архітектора, чиї будівлі відомі кожному мешканцю Дніпра

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті