Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Чт, 04 червня 2026
21:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині заблоковано канал постачання спирту та вилучено 4 тонни сировини

На Дніпропетровщині заблоковано канал постачання спирту та вилучено 4 тонни сировини

З такої кількості сировини можна було б виготовити та випустити на ринок 20 000 пляшок фальсифікованої горілки. Загальна вартість вилученої сировини сягає 200 000 гривень.

Співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України продовжують системну роботу з виявлення каналів незаконного обігу підакцизних товарів. Так, минулого тижня під час перевірки оперативної інформації та проведення спільних заходів з Управлінням патрульної поліції в Дніпропетровській області, правоохоронці зупинили вантажний автомобіль, водій якого перевозив спирт.

У кузові вантажівки поліцейські виявили 17 пластикових бочок, наповнених рідиною з характерним запахом спирту, загальним обʼємом майже 4 000 літрів. За продаж такого обʼєму сировини бізнесмени мали б сплатити до бюджету понад 500 000 гривень податку. Проте в даному випадку ділки вирішили піти у підпілля, аби уникнути сплати.

Відомо, що автомобіль прямував до місця незаконного виготовлення фальсифікованих горілчаних виробів, а водій авто не зміг надати жодних документів на транспортування вантажу та пояснити його походження.

З такої кількості спирту тіньові виробники алкогольної продукції могли б отримати 10 000 літрів горілки, а це 20 000 пляшок обʼємом 0,5 літрів.

Слідчі Кам’янського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України).

Наразі проводяться подальші слідчо-оперативні заходи для встановлення усіх причетних до злочину осіб та притягнення їх до відповідальності. Слідство триває.



Gorod.dp.ua на Facebook.


Кризис  (27.05.25 08:26): Если это контрафакт, какой бюджет, или мы что то пропустили ??? Відповісти | З цитатою
Вася  (26.05.25 15:42): Горе то какое, что ж людям пить теперь? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (19)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  50 пошкоджених будинків і понад 2,1 тисячі вибитих вікон. Філатов розповів про чималі руйнування житлового фонду після нічної атаки (3)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
50
років «Китайській стіні» на Перемозі

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті