Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 01 липня 2025
00:37

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

На Дніпропетровщині слідчі повідомили про підозру очільникам та працівникам лікарень, які продавали фейкові документи для уникнення мобілізації

На Дніпропетровщині слідчі повідомили про підозру очільникам та працівникам лікарень, які продавали фейкові документи для уникнення мобілізації

Задокументували схеми ухилення від мобілізації слідчі слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області. За результатами комплексних заходів затримані п’ятеро ділків, які продавали фіктивні меддовідки та допомагали військовозобов’язаним перетнути кордон.

Так, у Дніпрі головний лікар медустанови виписував літнім людям довідки про потребу в догляді. Після цього їхні родичі-військовозобов’язані оформлювали собі статус доглядальників для безперешкодного виїзду за кордон. За госпіталізацію пацієнта на стаціонарне лікування посадовець вимагав 32 тисячі гривень.

Поліцейські викрили факт одержання неправомірної вигоди та затримали 63-річного директора. 15 квітня правоохоронці провели чотири обшуки - в робочому кабінеті, за місцем проживання, а також у двох автомобілях посадовця.

У результаті вилучено понад 350 тис. гривень та 13 тис. доларів, блокнот з чорновими записами, медичну документацію, мобільні пристрої та комп’ютерну техніку. Також вилучено автомобілі Mitsubishi і Jeep.

Ще одна фігурантка – директорка приватної клініки, яка встановлювала потенційним призовникам вигадані діагнози про «погане здоров’я». Маючи вплив на членів військово-лікарської комісії, посадовиця організувала схему уникнення мобілізації для військовозобов’язаних - обіцяла чоловікам надати відстрочку від призову на військову службу за станом здоров’я. Зловмисницю затримали під час отримання частини неправомірної вигоди у сумі 2,5 тис. доларів. В ході обшуків за місцем мешкання та роботи 41-річної підозрюваної слідчі вилучили речові докази - медичну документацію, телефони, понад 10 тис. доларів, автомобіль та інше.

У Кам’янському районі області правоохоронці затримали завідувачку лікарні, яка разом з медсестрою та посередником продавали фіктивні мед довідки з неправдивими відомостями про стан здоров’я, які ставали підставою для ухилення від служби та незаконного перетину державного кордону під час дії воєнного стану.

За грошову винагороду у сумі 5,5 тисяч доларів вони виготовляли документи для чоловіків призовного віку з метою зняття їх з військового обліку. Правоохоронці провели санкціоновані обшуки та вилучили документацію, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації, грошові кошти та інші докази причетності до злочину.

Наразі всім затриманим повідомлено про підозри відповідно до вчинених злочинів за статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою);
- ч. 3 ст. 369-2 (зловживання впливом);
- ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через державний кордон України);
- ч. 4 ст. 354 (підкуп працівника підприємства, установи чи організації).

Комплексні заходи проводились спільно з працівниками УСБУ в Дніпропетровській області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури, Жовтоводської окружної прокуратури та Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону.




Gorod.dp.ua на Facebook.


кушнир Толик Николаевич  (10.05.25 06:48): Безнаказанная платная медицина,все только за деньги,без денег даже к больнице не подходи. Відповісти | З цитатою
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Комфорт для пасажирів і водіїв. Дніпро випускає на маршрути ще чотири модернізовані трамваї (10)

•  У Дніпрі депутатку облради Маріанну Мірошниченко, яку звинувачують у фіктивній службі в ЗСУ, взяли під арешт (8)

•  15 років за ґратами: суд виніс вирок диверсанту, який підпалив об’єкти Укрзалізниці та авто ЗСУ на Дніпропетровщині (8)

•  Мер Дніпра пообіцяв відновити зруйновану старовинну афішну тумбу (7)

•  У Дніпрі шукають підрядника для завершення будівництва підземного укриття у гімназії № 118 (6)

•  У Дніпрі авто влетіло на територію садочка і знесло огорожу (5)

•  У Дніпрі рятують хлопчика, який впав на олівець (5)

•  У Дніпрі комунальники розбили афішну тумбу, якій 170 років (5)

•  Підозри отримали 5 бігунків, які «торгували впливом» у сервісних центрах Дніпропетровщини (4)

•  У Дніпрі на проспекті Мазепи автівка насмерть збила чоловіка та поїхала геть (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
175
років Історичному музею

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті