Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Днепр » Новости города и региона
чт, 04 июня 2026
15:15

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Кинологи Днепропетровщины на чемпионате мира завоевали Кубок призеров!

Кинологи Днепропетровщины на чемпионате мира завоевали Кубок призеров!

В Бельгии завершился чемпионат мира по служебному собаководству.

В составе сборной Украины в нем приняли участие и члены Павлоградского поисково-спасательного отряда «Антарес».

И именно воспитанница этого отряда помогла сборной Украины завоевать Кубок победителей.

Об этом руководитель отряда «Антарес» Лариса Борисенко рассказала:

«Тільки що в Бельгії завершився Чемпіонат світу бельгійських вівчарок FMBB в дисципліні SAR (собаки - рятувальники FMBB SAR 2025 ), на якому стартувала команда України. Команда виступила дуже достойно!

В Україну, вдруге в історії цього напрямку - змагань пошуково - рятувальних собак в системі FCI, - їде кубок!

Тож, можна вітати Дарина Титаренко  з малінуа Graf Mir Vetrov "Хаку" з 2-м місцем в категорії "Пошук в техногеному завалі рівень "А" (національний) на Чемпіонаті світу бельгійських вівчарок в нормативі SAR (собаки - рятувальники).

Дарині 20 років. На зараз вона живе, навчається та працює в Одесі та є інструктором в пошуково - рятувальний команді КЦСС СТРАЖ - Кінологічний центр службового собаківництва  (Одеса).

З 11-ти до 17-ти років Дарина займалася в Павлограді на базі Павлоградський пошуково - рятувальний кінологічний загін "Антарєс."  з хаскі Балто та малінуа "Ешлі". Та навіть їздила на Дитячо - юнацький Чемпіонат світу з аджиліті до Фінляндії у 2022 році. Її сім'я живе в Павлограді, а батько, з перших днів повномасштабної війни, пішов на фронт та захищав наш спокій, майже 3 роки!

Після трагічної, ранньої та несподіваної смерті "Ешлі" - Дарина знайшла в собі сили рухатися далі та займатися улюбленою справою вже з новим малінуа.

Малінуа Хакус всього 2 роки і він підготовлений Дариною та її командою з віку 4 місяці!

Вітаємо Україну!».

Фото со страницы Ларисы Борисенко.




Gorod.dp.ua на Facebook.

Gorod.dp.ua не несет ответственности за содержание опубликованных на сайте пользовательских рецензий, так как они выражают мнение пользователей и не являются редакционным материалом.

Gorod`ской дозор | Обсудите тему на форумах | Разместить объявление

Другие новости раздела:

ОБРАТИТЕ ВНИМАНИЕ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  Мовний скандал у гімназії Дніпра: вчителька вигнала з класу доньку військових через зауваження за викладання російською (25)

•  «МАФам місце не на вулицях, а на перших поверхах будівель!» - вважають архітектори Дніпра (8)

•  У Дніпрі військовослужбовців ТЦК викрали чоловіка, а коли йому стало погано, викинули його біля смітника (7)

•  Викрито мешканця Дніпропетровщини, який знімав на відео для спецслужб рф військові гелікоптери та передавав дані про винищувачі (5)

•  У Дніпрі продовжують програму термомодернізації житлових будинків (4)

•  Розбещував рідних доньок: колишній священик із Дніпра отримав 10 років ув'язнення (3)

•  Підтвердили сказ: на працівника підприємства на Дніпропетровщині напав безпритульний пес (3)

•  У Дніпрі прокуратура через суд зобов’язала знести незаконну автостоянку (3)

•  Бензин із біоетанолом не призведе до подорожчання пального - Мінекономіки (2)

•  Популярна TikTok-блогерка з Дніпра загинула у моторошній ДТП на Кіровоградщині (2)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
210
лет со дня рождения известной писательницы Елены Андреевны Ган

Источник
copyright © gorod.dp.ua
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.

О проекте :: Реклама на сайте