Згоден
Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з тим, що ознайомилися з оновленою політикою конфіденційності та погоджуєтеся на використання файлів cookie.
Дніпро » Новини міста і регіону
Вт, 29 липня 2025
01:19

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Поліцейські розшукують водія, який збив літню жінку та поїхав з місця ДТП (відео моменту)

Поліцейські  розшукують водія, який збив літню жінку та поїхав з місця ДТП (відео моменту)

Дорожньо-транспортна пригода сталася 11 лютого близько 14:45 у місті Самар (Новомосковськ).

Правоохоронці встановили, що водій автомобіля Renault Megane сірого кольору реєстраційний номер АЕ7264РК, рухався по вул. 195-ї Стрілецької Дивізії в м. Самар з боку с. Орлівщина. Під час повороту ліворуч з вул. 195-ї Стрілецької Дивізії в бік площі Соборної він збив жінку, яка переходила дорогу по нерегульованому пішохідному переходу. Внаслідок ДТП 71-річна потерпіла отримала травми. Водій з місця події поїхав.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Всім, кому відома будь-яка інформація про дорожньо-транспортну пригоду, місцеперебування водія або транспортного засобу, прохання повідомити до Самарівського районного відділу поліції за телефонами: (098) 633 06 69, (095) 521 17 51 або 102.

Gorod.dp.ua на Facebook.


Майстриня  (10.03.25 19:10): А ввести в дiю план перехват? Відповісти | З цитатою
Вася  (10.03.25 14:20): Он кравчучку зацепил, а бабка в неё вцепилась мёртвой хваткой, как будто слитки золота везла, и перецепилась. Ничего там страшного, водитель увидел, что с бабкой все в порядке и поехал по делам. Или ему надо было новую кравчучку купить? Відповісти | З цитатою | Обговорення: 1
1
Gorod.dp.ua не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті рецензій користувачів, тому що вони виражають думку користувачів і не є редакційним матеріалом.

Gorod`ской дозор | Обговорити тему на форумах | Розмістити оглошення

Інші новини:

ЗВЕРНИТЬ УВАГУ!
Популярні*:
 за коментарями | за переглядами
•  «Ера дешевих продуктів проходить»: експерт пояснив, чому шалено зростають ціни (13)

•  Ремонт за 348 мільйонів гривень: що відбувається на Старому мосту у Дніпрі (12)

•   Поліція затримала 14-річного підлітка, підозрюваного у вбивстві жінки в Амур-Нижньодніпровському районі Дніпра (7)

•  У Дніпрі «швидка» ледь не збила людей внаслідок ДТП (відео моменту) (7)

•  «Панікувати ще не треба». Ярослава Магучіх відреагувала на перший за 3 роки фініш поза подіумом (6)

•  У Дніпрі майже на півтора року обмежать рух по Амурському мосту: як рухатиметься громадський транспорт (6)

•  Кабмін виділяє понад 270 млн гривень на доплати вчителям (5)

•  В НБУ назвали причини росту цін на пальне: прогноз до кінця року (5)

•  У центрі Дніпра продають легендарний нічний клуб (4)

•  Будують надземний пішохідний перехід: у Дніпрі перекриють одну з центральних вулиць (4)


* - за 7 днів | за 30 днів | Докладніше
Цифра:
150
років від дня народження Лева Писаржевського, одного із найвидатніших учених міста

Джерело
copyright © gorod.dp.ua
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.

Про проект :: Реклама на сайті